Tag: Stefano

Milano po ia bën dhuratë Piolit super lojtarin nga Real Madrid

08/06/2021

Milano-Madrid, një tjetër transfer nga skuadra e Piolit tek Los Blancos. Skuadra e Stefano Piolit tashmë është në kërkim të një sulmuesi për të zënë ... Read More

Dalot ka disa fjalë për Milanin, derisa konfirmon edhe të ardhmen e tij

29/05/2021

Dalot ishte huazuar nga Manchester United dhe ka shkëlqyer në Itali nën urdhërat e Stefano Piolit me paraqitjet e tij në krahun e djathtë të ... Read More

Pioli: Do ta bëjmë ndeshjen e jetës kundër Atalantas

17/05/2021

Trajneri i Milanit: Do ta bëjmë ndeshjen e jetës kundër Atalantas. Trajneri i Milanit, Stefano Pioli, ka thënë se skuadra e tij do ta bëjë ... Read More

Milan me tranfer të ‘çmendur’ nga Chelsea

10/05/2021

Milan kërkon transferimin përfundimtar të Tomorit. Stefano Pioli ka konfirmuar që skuadra e tij kërkon të sigurojë përfundimisht shërbimet e mbrojtësit të Chelseas, Fikayo Tomori. ... Read More

Milan humb durimin ndaj Piolit, ky pritet të jetë trajneri i ri

29/04/2021

Pioli bën gati valixhet, Milan ka trajner të ri. Stefano Pioli pranë shkarkimit nga Milani. Trajneri i Milanit, Stefano Pioli mund të largohet nga San ... Read More

Real Madrid – Chelsea, rezultati pas 45 minutave

27/04/2021

Dalin statistikat Është mbyllur pjesa e parë në “Alfredo di Stefano”. Real Madridi është duke barazuar 1-1 me Chelsean pas 45 minutave në ndeshjen e ... Read More

Pioli deklarohet pas humbjes së Milanit

27/04/2021

Pioli: Prita më shumë nga lojtarët. Stefano Pioli pranon se ai priste më shumë nga Milani pas disfatës së tyre 3-0 ndaj Lazio , por ... Read More

Dueli me Lazion, Ibrahimovic dhe Hernandez jashtë

24/04/2021

Ibrahimovic dhe Hernandez mbeten jashtë duelit me Lazion. Trajneri i Milanit, Stefano Pioli, duket se do të duhet të hyjë ne duelin me Lazion pa ... Read More

Humbja nga Sassuolo, Pioli e zbulon fajtorin

22/04/2021

Humbje e hidhur, e rëndë për Milanin. Trajneri Stefano Pioli foli për “Sky Sport” pas ndeshjes… Për ekipin dhe lodhjen: “Jo, nuk e pranoj! Nuk ... Read More

E ardhmja e Donnarummas, më në fund flet edhe Pioli

11/04/2021

Trajneri i AC Milan, Stefano Pioli, ka folur për munësinë e rinovimit të Donnarummas. Gianluigi Donnarumma ende nuk ka rinovuar kontratën e tij me Milanin, ... Read More

Real Madrid – Barcelona, formacionet zyrtare

10/04/2021

Gjithçka gati për ndeshjen mes Real Madrid dhe Barcelona. Nga ora 21:00, në “Alfredo di Stefano” do të përballen rivalët më të mëdhenj në Spanjë, ... Read More

Formacionet e mundshme: Real Madrid- Barcelona

10/04/2021

Real Madrid – Barcelona, formacionet. Nga ora 21:00, në “Alfredo di Stefano” do të përballen rivalët më të mëdhenj në Spanjë, Real Madridi me Barcelonën. ... Read More