Tag: statusi

“Na kujtojnë pasanikë”, Elton Deda reagon ashpër ndaj vendimit për muzikën: Po shkojmë drejt falimentit!

26/09/2020

Elton Deda ka reaguar ashpër përmes një statusi në rrjetin social Facebook, ndërsa tregon se sa pesimist është bërë për të ardhmen e muzikës, sepse ... Read More

Erjon Braçe shpërthen kundër tifozëve të Tiranës: Janë llum!

22/02/2020

Nga Erjon Braçe  KUR KA TE DREJTE, KA!POR NUK VLEN STATUSI NE INSTAGRAM I FSHF,POR KALLEZIMI PENAL NE POLICI! Paska patur dhe nje ndeshje tjeter ... Read More

Thaçi: Përpjekjet për bashkimin e Luginës me Kosovën ndaluan dorëzimin e veriut te Milan Radojçiqi

13/05/2019

Presidenti i vendit, Hashim Thaçi, përmes një statusi në llogarinë e tij në Facebook, ka shkruar sërish për të drejtën e bashkangjitjes së Luginës së ... Read More

Haradinaj uron qytetarët e Maqedonisë për zgjedhjet presidenciale

06/05/2019

Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj me anë të një statusi në Facebook ka uruar qytetarët e Maqedonisë së Veriut për zgjedhjet presidenciale që janë mbajtur ... Read More

Majk kujton rrugëtimin në karrierë prej ditës së parë deri tani

13/04/2019

Majk përmes një statusi në Instagram e ka përshkruar rrugëtimin në karrierë prej fillimit e deri tani. Majk ka thënë se vite më parë endej ... Read More

Gjeloshaj: Bashkimi i partive shqiptare, i zuri të “papërgatitur” një pjesë të votuesve shqiptarë (Video)

21/03/2019

Kryetari i Komunës së Tuzit, Nik Gjeloshaj ka thënë se pas shumë vitesh Tuzit iu kthye statusi që i është hequr padrejtësisht. Gjeloshaj, në “Debat ... Read More

Transplantet, nënët yjet që morën një organ nga miqtë apo të panjohurit

09/03/2019

Nga Selena Gomez te Natalie Cole, statusi i famshëm nuk mbron nga ndonjë problem shëndetësor, ndonjëherë edhe serioz Selena Gomez/Francia Raisa Këngëtarja vuan prej vitesh ... Read More

Zeqiri: Shtrenjtë do ta paguaj kjo qeveri korrupsionin e bardhë

13/02/2019

13 Shkurt 2019 / 10:47 Ish deputeti Izet Zeqiri përmes një statusi të publikuar në profilin e tij në facebook, ka kritikuar ashpër qeverinë aktuale ... Read More

Rita Ora jep vulën e fundit, duke iu përgjigjur pozitivisht ftesës së bashkëpunimit me Dua Lipën, Bebe Rexhën dhe Ava Max

29/01/2019

Statusi i këngëtares shqiptare me famë botërore, Bebe Rexha, në rrjetin social Twitter është bërë viral gjithandej. Ajo u kërkonte hapur tri shqiptareve të famshme: ... Read More

Ish-ushtarëve të UÇPMB-së nuk u njihet statusi i veteranit, paralajmërojnë protestë para Qeverisë (Video)

07/01/2019

Mbi 100 ish luftëtarëve nuk po u njihet statusi i veteranit, edhe pse ishin pjesë e Ushtrisë Çlirimtare për Preshevë Medvegjë dhe Bujanoc (UÇPMB). Ata ... Read More