Tag: startues

Kumbulla starton për Romën në Europa League

18/03/2021

Shakhtar Donetsk- Roma, formacionet zyrtare: Kumbualla startues, ukrainasve iu duhet mrekullia. Shakhtar Donetsk do të jetë nikoqirë i Romës në ndeshjen kthyese të 1/8 të ... Read More

Ndeshja me Spezian, Pioli merr lajmin e mirë nga Milan

13/02/2021

Simon Kjaer mund të kthehet në formacionin startues të Milanit kundër Spezia, pasi trajneri Stefano Pioli do të udhëtojë pothuajse me një skuadër të plotë ... Read More

E pranon Challandes: Kohëra të vështira për Kosovën

10/11/2020

Ndeshjet e nëntorit e gjejnë Kosovën me shumë mungesa të lojtarëve kyç në formacionin startues. Bernard Challandes thotë se ndeshjet e nëntorit po vijnë në ... Read More

Celtic-Milan, formacionet e mundshme

22/10/2020

Formacionet e mundshme: Celtic-Milan, Ajeti pritet të jetë startues. Milani është mysafir i Celticut në ndeshjen e parë të fazës grupore në Ligën e Evropës, ... Read More

Ndoshta ju ka ikur: Momenti kur Icardi përplaset me Spallettin

04/04/2019

Pavarësisht rikthimit në formacionin startues, raportet mes Mauro Icardit dhe trajnerit Luciano Spalletti, lënë për të dëshiruar. Sulmuesi argjentinas pa veten në formacionin startues të ... Read More

Zidane tregon pse e vendosi titullar djalin e vet para Courtois dhe Navas

01/04/2019

Pasi i habiti shumë persona duke i vendosur djalin e vet, Luca, në formacionin startues kundër Huescas të dielën mbrëma, trajneri i real Madridit Zinedine ... Read More

Rashica merr lëvdata për paraqitjen e tij në barazimin e Werder Bremen

23/02/2019

Anësori i Kosovës, Milot Rashica, ka vazhduar të jetë startues te Werder Bremeni. Ai luajti tërë ndeshjen ndaj Stuttgartit që u mbyll në barazim 1-1. ... Read More