Tag: spektakël

Nuk iu mjaftuan 90 minuta, Barcelona dhe Real Madridi shkojnë në vazhdime

12/01/2022

Katër gola dhe spektakël, Barcelona dhe Real Madridi shkojnë në vazhdime. Ndeshja mes Barcelonës dhe Real Madridit doli të jetë shumë e bukur për 90 ... Read More

Arjola nuk ndalet, provokon edhe sonte, nxjerr gjoksin

11/01/2022

Arjola Demiri është nga banoret e para që ka hyrë në shtëpinë e Big Brother. Në secilin spektakël banorët shkëlqëjnë me paraqitjen, kështu duke u ... Read More

Donaldi përmend Borën live në spektakël, si do të reagojë Beatriksa

05/01/2022

Donaldi ngatërron emrat, përmend Borën live në spektakël. Historia e Donaldit dhe Borës ka marrë shumë vëmendje në Big Brother. Edhepse mes tyre më nuk ... Read More

Milan fiton bindshëm ndaj Empolit

22/12/2021

Milani e mbyll vitin me spektakël, Bajrami me gol. Milani e ka mundur 4-1 Empolin duke e mbyllur vitin në mënyrën më të mirë. Pas ... Read More

Ky konkurrent pranon se nuk do t”i flasë më Arjolës

11/12/2021

Ky konkurrent nuk do t”i flasë më Arjolës. Pas debatit që bënë mbrëmë në spektakël, Donaldi ka vendosur që të mos i flas më Arjolës. ... Read More

Villreal fiton me dramë nga Atalanta

09/12/2021

Dramë dhe spektakël me pesë gola në Bergamo – Villarreali kalon tutje. Atalanta ka pësuar humbje në shtëpi ndaj Villarrealit me rezultat 3-2, duke bërë ... Read More

Çmenduri se çfarë ka ndodhur me biletat për derbin Inter – Juventus

13/11/2021

Shiten të gjitha biletat për ndeshjen Inter – Juventus, pritet spektakël. Të dielën zhvillohet derbi i madh i Italisë. Interi do të jetë nikoqirë i ... Read More

Neymar dhe Mbappe po e shpartallojnë Bordeauxin

06/11/2021

Neymar dhe Mbappe dhurojnë spektakël ndaj Bordeaux, krijojnë dhe shënojnë dy gola gjatë pjesës së parë. Dyshja sulmuese, Neymar dhe Kylian Mbappe kanë dhuruar spektakël ... Read More

“Daja me fat, deklaratat e Ramës luks”, Duro analizon derbin, zbulon pikat e dobëta të Partizanit

26/10/2021

Derbi i kryeqytetit prodhoi pak spektakël por mbetet një sfidë që nuk i humbet kurrë shkëlqimi dhe rëndësia. Në një 90-minutësh me pak rastet ai ... Read More

Sarri bën akuzën e fortë: Futbolli nuk është më sport, por shfaqje për para

15/10/2021

 Lacio dhe Interi do të përballen pasditen e nesërme në një supersfidë nga e cila pritet spektakël. Prag ndeshjes, tekniku Mauricio Sarri ka bërë një ... Read More

Katër rrëzime dhe një nokaut, momentet më të mira të super përballjes mes Furyt dhe Wilderit

10/10/2021

Tyson Fury dhe Doentay Wilder kanë dhuruar spektakël në trilogjinë mes tyre, meç që po cilësohet si më i miri i të gjitha kohërave. Boksieri ... Read More

Spektakël në ‘Parc des Princes’, PSG prezanton Messin, Ramosin e Donnarumman

14/08/2021

PSG ka mentuar të dhurojë spektakël në ndeshjen e parë në shtëpi për sezonin e ri. Pesë blerjet e mëdha të klubit, Messi, Donnarumma, Wijnaldum, ... Read More