Tag: Speca

Rita Ora e do ushqimin shqiptar, i kërkon nënës recetën për gjizë me speca

22/07/2021

Rita Ora në Los Angeles i kërkon nënës recetën për gjizë me speca. Kushdo që të jesh në jetë dhe kudo në botë të jesh, ... Read More

Daut Haradinaj e Luan Haradinaj drekojnë bashkë, këto janë ushqimet tradicionale

10/04/2021

Speca, domate, djathë e suxhuk, Daut Haradinaj e Luan Haradinaj drekojnë bashkë. Kandidati për kryetar të Prishtinës nga radhët e Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, ... Read More