Tag: spanjollit

E kërkoi Milani, ky është vendimi përfundimtar i Asensios

07/09/2021

Tottenham Hotspur dhe AC Milan kërkuan nga Real Madridi transferimin e spanjollit, Marco Asensio. Por, reprezentuesi i Spanjës vendosi kundër një lëvizje te këto klube ... Read More

Unitedi e Chelsea në luftë për yllin e Real Madridit

03/04/2021

Pas Arsenalit, interesim për transferimin e spanjollit Lucas Vazquez kanë shprehur edhe dy ekipet tjera nga Premier League, Manchester Unitedi e Chelsea. Bëhet e ditur ... Read More