Tag: Solskjaer

Afati i transferimeve, Solskjaer jep lajmin qe nuk e priste askush

12/01/2021

Solskjaer thotë se Man Utd s’ka nevojë për transfere për të garuar për titull. Manchester United është duke bërë punë të mirë këtë sezon në ... Read More

Legjenda e United kthehet në klub për ta ndihmuar Solskjaerin

04/01/2021

Darren Fletcher do të jetë krahu i djathtë i Ole Gunnar Solskjaer. Nga një start i dobët i sezonit, tani në krye të Premierligës me ... Read More

“Fshesa” Unitedi, Solskjaer synon katër largime në janar

03/01/2021

Solskjaer synon katër largime në janar. Trajneri i Manchester Unitedit, Ole Gunnar Solskjaer është i përgatitur që të shesë katër lojtarë këtë muaj. “Djajtë e ... Read More

Do të ketë të reja lidhur me Cavanin, vjen paralajmërimi nga Solskjaer

28/12/2020

Solskjaer paralajmëron të reja lidhur me Edinson Cavani. Edinson Cavani mund të qëndrojë më gjatë në “Old Trafford”. Pavarësisht që ende nuk po luan shumë, ... Read More

Si mund të bindet Pogba që të qëndrojë në Man United? Përgjigje Solskjaer

24/12/2020

Solskjaer tregon se si mund të bindet Pogba që të qëndrojë në Man United. E ardhmja e Paul Pogbasë te Manchester United mbetet në dyshim. ... Read More

Pas barazimit reagon Solskjaer

12/12/2020

Solskjaer flet pas ndeshjes. Sonte u luajt ndeshja ndërmjet Manchester United dhe Manchester City, në kuadër të xhiros së 12-të të Premierligës. Menaxheri i Manchester ... Read More

Lëndimi i Rashford, deklarohet Solskjaer

04/12/2020

Solskjaer flet për lëndimin e Rashford. Anglezi doli jashtë për shkak të një problemi me lëndim në krah gjatë ndeshjes kundër Paris Saint-Germain të mërkurën ... Read More

Solskjaer e krahason këtë lojtar me Cristiano Ronaldon

27/11/2020

Trajneri Solskjaer e ka krahasuar lojtarin e njohur me Cristiano Ronaldon. Menaxheri i Manchester United, Ole-Gunnar Solskjaer, ka thurur lëvdata për Bruno Fernandes. Norvegjezi shkoi ... Read More

Solskjaer jep një lajm shumë të rëndësishëm për tifozët e Manchester Unitedit

24/11/2020

Solskjaer ka dhënë një lajm shumë të rëndësishëm për tifozët e Manchester Unitedit. Trajneri i Manchester Unitedit, Ole Gunnar Solskjaer insiston se portieri Dean Henderson ... Read More

Solskjaer për Pogban: Është lojtar tejet i rëndësishëm për ne

20/11/2020

Solskjaer ka thënë se Pogba është lojtar tejet i rëndësishëm për ne. Trajneri i Manchester Unitedit, Ole Gunnar Solskjaer insiston se mesfushori Paul Pogba, është ... Read More

Solskjaer zemërohet keq me Fernandesin, ja pse

07/11/2020

Solskjaer i zemëruar me Fernandesin. Trajneri i Manchester Unitedit, Ole Gunnar Solskjaer ka lavdëruar përformancën e mesfushorit Bruno Fernandes, mirëpo ka bërë të ditur se ... Read More

Allegri apo Pochetino, ky pritet të jetë trajneri i ri i Manchester United!

05/11/2020

Solskjaer e ka veç “hijen” te Man Utd, njëri nga këta dy strategë do e zëvëndësojë atë. Humbja të dielën ndaj Arsenal në Premierligë dhe ... Read More