Tag: Sofia

Forbes: Sofia Vergara aktorja më e paguar në botë

04/10/2020

Ylli i serialit televiziv “Familja Moderne”, Sofia Vergara është aktorja më e paguar në botë për vitin 2020, sipas renditjes vjetore të revistës “Forbes”. Me ... Read More

Princesha e Suedisë heq kurorën, fillon punë në spital për të luftuar COVID-19

17/04/2020

Princesha suedeze Sofia ka lënë kurorën për të luftuar COVID-19 në spital duke filluar dhe punë aty. Ajo ka veshur përparësen e stafit shëndetësor por ... Read More

Kaq klikime ka marrë kënga e Rita Orës me Sofia Reyes dhe Anittan

14/04/2019

Një muaj më parë, Rita Ora solli bashkëpunimin me Sofia Reyes dhe Anittan. Rita Ora bashkë me Sofia Reyes dhe Anittan më 14 maj publikuan ... Read More