Tag: skuadrën

Barcelonës i kthehet buzëqeshja, Messi është gati për finalen qe luhet sonte

17/01/2021

Messi stërviti në dy ditët e fundit me skuadrën, pritet të luaj sot ndaj Bilbaos në finalen e Supërkupës së Spanjës. Lionel Messi mori pjesë ... Read More

Befason Dortmund, mposht Leipzing në udhëtim

09/01/2021

Dortmund befason. Borussia Dortmund ka bërë befasinë duke e mposhtur skuadrën RB Leipzig në kuadër të xhiros së 15-të të Bundesliges. RB Leipzig kishe mundësinë ... Read More

Lëndohet ylli i Real Madrid, mungon kundër Osasunës

08/01/2021

Lëndohet Jovic, nuk udhëton me skuadrën për ndeshjen e nesërme. Ka ndryshime planesh për Zinedine Zidane, pak para ndeshjes në udhëtim ndaj Osasunës, e cila ... Read More

Ozil arrin marrëveshje trivjeçare me skuadrën e njohur

06/01/2021

Mesut Ozil ka arritur marrëveshje trivjeçare me skuadrën e njohur. Ozil ka arritur marrëveshje trivjeçare me Fenerbahçen, sipas mediave turke, e cila mund t’i japë ... Read More

Juventusi kërkon sulmues, tre emra në listën e bardhezinjëve

25/12/2020

Juventusi humbi keq kundër Fiorentinës, duke konfirmuar problemet e mëdha në skuadrën e Andrea Pirlos. Crisitano Ronaldo shënon rregullisht, ndërsa edhe Alvaro Morata nuk është ... Read More

Simone Inzaghi dhe Igli Tare në Inter?

10/12/2020

Igli Tare dhe Inzaghi në skuadrën e Interit? Simone Inzaghi te Interi si pasues i Antonio Contes dhe bashkë me të në Milano edhe Igli ... Read More

Mësohet se deri kur do të jetë Rashica tek Werder

02/12/2020

Mësohet se deri kur Milot Rashica do të jetë në skuadrën e Werderit. E ardhmja e tij mbetet e paqartë. Milot Rashica do të qëndrojë ... Read More

Lajm i keq për Lyonin, ylli i madh paralajmëron largimin

01/12/2020

Një lajm shumë i keq ka ardhur për skuadrën e Lyonit, ylli i madh ka paralajmëruar largimin. Sulmuesi i Lyonit, Memphis Depay përmes një postimi ... Read More

Lajm i keq për Interin, ylli i skuadrës pozitiv me Covid-19

14/11/2020

Një lajm aspak i mirë ka ardhur për skuadrën e Interit. Mesfushori i Interit, Marcelo Brozovic ka rezultuar pozitiv në analizat e koronavirusit. Thuhet se ... Read More

Shqipëri U21 – Kosovë U21, këto janë formacionet zyrtare

13/11/2020

Kosova U21 do ta pret sot në stadiumin “Fadil Vokrri” skuadrën e Shqipërisë U21. Kosova U21 e kishte nisur shumë më mirë kampanjën për Euro ... Read More

Lajm i keq për Interin, ylli i madh po largohet nga skuadra

10/11/2020

Një lajm aspak i mirë ka ardhur për skuadrën e Interit. Christian Eriksen mund të largohet nga Inter në afatin kalimtar të janarit, sipas medieve ... Read More

Valencia “shkatrron” Realin

08/11/2020

Valencia i ka shkaktuar humbjen e dytë Realit. Valencia e mposhti bindshëm 4:1 skuadrën ‘mbretërore’ në ‘Mestalla’. Ishte pikërisht Realit që kaloi në epërsi i ... Read More