Tag: skuadër

Milani e do me çdo kusht yllin e Chelseas

12/01/2021

Milani kontakton Chelsean për yllin e skuadrës. AC Milani e do në skuadër mbrojtësin e Chelseas, Fikayo Tomori. Tomori nuk është në planet e Frank ... Read More

Napoli transferon një lojtar të ri në skuadër

08/01/2021

Napoli fillon merkaton duke transferuar një lojtar të ri në skuadër. Napoli është duke kërkuar lojtarë të rinj për të transferuar në klub dhe ta ... Read More

Milani me shumë mungesa kërkon të mbetet e pamposhtur kundër Sassuolos

20/12/2020

Milani do të kërkojë të vijojë të mbetet skuadër e mposhtur dhe lider i Serie A, pavarësisht mungesave të mëdha me të cilat do të ... Read More

Milani – Ibrahimoviç, pritet tw ndodh ajo qw nuk e ka pritur askush!

02/11/2020

AC Milani dëshiron ta mbajë më gjatë Ibrën. Milan dëshiron ta mbajë sa më gjatë në skuadër sulmuesin Zlatan Ibrahimoviq. Forma e mirë e suedezit ... Read More

Coronavirus prek edhe futbollin në Itali, rezulton pozitiv lojtari 22-vjeçar

27/02/2020

Një futbollist i Pianese, skuadër kjo që militon në Serie C italiane ka rezultuar pozitiv në testin për Coronavirus. Lojtari 22-vjeçar, emri të cilit nuk ... Read More

Fredy Guarin zgjedh skuadrën e re

18/09/2019

22:33 | 09/18/2019 Fredy Guarin ende nuk ka gjetur një skuadër të re për të vazhduar karrierën pasi përfundimit të kontratës me kinezët e Shanghai ... Read More

ZYRTARE: Falcao nënshkruan me Galatasaray

02/09/2019

22:34 | 09/02/2019 Radamel Falcao është bërë me skuadër të re. Ylli kolumbian i futbollit, Radamel Falcao, ka gjetur skuadër të re, vetëm pak orë ... Read More

ZYRTARE: Mkhitaryan transferohet tek Roma

02/09/2019

19:14 | 09/02/2019 Mkhitaryan është bërë me skuadër të re. Ylli armen, Henrikh Mkhitaryan, është larguar nga skuadra e Manchester United, në orët e fundit ... Read More

Interit i rritet konkurrenca për Dzekon

06/08/2019

22:14 | 08/06/2019 Një skuadër tjetër ka hyrë në garë për Edin Dzekon. 33 vjeçari nga Bosnja, është rrugës për t’u larguar nga Roma këtë ... Read More

Milan: Rikthehet Silva, largohet Cutrone

22/06/2019

09:10 | 06/22/2019 Sky Sport Italia raporton se Milan mund të mbajë në skuadër Davide Calabrian dhe Suson, ndërsa Andre Silvas do t’i jepet një ... Read More

Ky është skenari që mban Dzekon tek Roma

25/04/2019

Ekziston një mundësi që sulmuesi kryesor i Romës, Edin Dzeko, të mbetet në skuadër edhe sezonin e ardhshëm. Skuadra e Romës është në garë për ... Read More

Conte te Roma, këto janë të rejat e fundit

24/04/2019

Telenovela për të ardhmen e Antonio Contes po vazhdon. Trajneri italian është pa skuadër që pas largimit nga Chelsea në fund të sezonit të kaluar. ... Read More