Tag: skenës

Jehona Sopi është dobësuar kaq shumë, ja si duket

14/12/2020

Jehona Sopi dobësohet dhe i rikthehet muzikës. Është këngëtare e afirmuar e skenës muzikore. Ajo arriti të marr famë të madhe pas luftës së vitit ... Read More

Dorëzohet Shyhrete Behluli, më në fund po e pranon plakjen

07/12/2020

Këngëtarja e njohur shqiptare, Shyhrete Behluli është një nga zërat e artë të skenës muzikore që për 4 dekada radhazi po i dhuron publikut këngë ... Read More

Ndodh edhe kjo, Gili ja vesh fustanin këngëtares së njohur!

25/11/2020

Të gjitha këngëtaret e skenës muzikore kanë stile të ndryshme, dhe gjithmonë duke shkëlqyer. Ani pse janë të dalluara në shumë aspekte, të gjitha jën ... Read More

Mimoza Mustafa niset për dasmë, fustani i saj mori tërë vëmendjen

05/11/2020

Mimoza Mustafa është këngëtarja që u bë pjesë e skenës para shumë viteve. Ajo dhe burri i saj Shkumbini janë një çift shumë i dashur ... Read More

Mimoza ka ‘harruar’ të plaket, shfaqet e veshur me fustanin plot ‘xixa’

04/11/2020

Mimoza Mustafa është këngëtarja që u bë pjesë e skenës para shumë viteve. Ajo dhe burri i saj Shkumbini janë një çift shumë i dashur ... Read More

Pasi gjeti dashurinë e vërtetë, Fjolla Morina bën ndryshimin e madh në pamje

03/11/2020

Fjolla Morina është një ndër këngëtaret më atraktive të skenës sonë. Ajo është e pranishme me projekte interesante, shkruan ORAinfo. Fjolla është mjaft aktive edhe ... Read More

Mimoza Mustafa ‘sfidon’ vajzat e reja, shfaqet super tërheqëse e veshur në fustan të ngushtë

29/10/2020

Mimoza Mustafa është këngëtarja që u bë pjesë e skenës para shumë viteve. Ajo dhe burri i saj Shkumbini janë një çift shumë i dashur ... Read More

Mirush Kabashi, në gjendje të rëndë shëndetësore

15/10/2020

Aktori i madh i skenës shqiptare, Mirush Kabashi, është në gjendje të rëndë shëndetësore. Nga sa bëhet e ditur, familja po i gjendet pranë. Pak ... Read More

Alida Duka: Marrëdhënia me muzikën dhe pika ime e dobët. Ja hera e fundit kur kam qarë

26/09/2020

Një yll i skenës që gjithmonë është aktive me projekte, Alida Duka do të sjellë së shpejti edhe një album për tregun gjerman me projekte ... Read More

18 vite më parë, si dukej Aurela Gaçe dhe Eli Fara?

10/04/2020

Këngëtarja e njohur e skenës shqiptare, Aurela Gaçe ka dalluar gjithmonë me ‘look-un’ e saj mjaft  modern. Së fundmi artistja ka kthyer kohën pas dhe ... Read More

Enca Haxhia e fiksuar pas veshjeve me këtë detaj

22/11/2019

Enca Haxhia është ndër këngëtaret më aktive të skenës muzikore, e cila njihet edhe për paraqitjet provokuese në publik, shkruan lajmi.net. Po të shikojmë fotografitë ... Read More

Ja kush janë këngëtarët më seksi të estradës sonë, sipas qytetarëve

21/04/2019

Qytetarët kanë treguar se kush mendojnë se janë këngëtarët më seksi të skenës muzikore shqiptare. Në rubrikën “VoxPop” të emisionit “Mirage”, qytetarët janë pyetur se ... Read More