Tag: Silvio

Silvio Berlusconi përfundon në spital, ja arsyeja

14/01/2021

Berlusconi shtrohet në spital, kjo është arsyeja. Silvio Berlusconi është shtruar në spital dhe thuhet se është në gjendje jo të mirë. Ish-presidenti i AC ... Read More

Fotot/ Brenda dasmës me 35 të ftuar të djalit të Berlusconi

14/10/2020

Djali i Silvio Berlusconi, Luigi Berlusconi i ka dhënë fund beqarisë pak ditë më parë me Federica Fumagalli me një ceremoni intime dhe të blinduar ... Read More

Silvio Berluskoni dhe e dashura e tij 53 vite më e re pushime në Sardenja

13/08/2020

Shtypi italian publikoi sot një fotografi të parë të Silvio Berlusconi, në moshën 83 vjeç, së bashku me të fejuarën e tij të re 30 ... Read More

Kush është Marta/ 30-vjeçarja seksi e fejuara e re e Silvio Berluskonit

05/03/2020

Fotot që tregonin Silvio Berluskonin me Marta Fascina në Zvicër, të publikuara nga Diva dhe Donna janë pasuar nga një komunikatë për shtyp që ka ... Read More

Itali, Tajani i gatshëm për postin e kryeministrit

02/03/2018

Italy's former Prime Minister Silvio Berlusconi (L) shakes hands with European Parliament President Antonio Tajani at the European Parliament in Strasbourg, eastern France, on July ... Read More