Tag: shumtë

Robert Berisha feston ditën e sotme ditëlindjen dhe ju nuk do ta besoni sa vjeç bën

28/01/2021

Robert Berisha feston ditën e sotme ditëlindjen. Të shumtë kanë qenë miqtë dhe të afërmit që e kane uruar këngëtarin për festën e tij. Por ... Read More

Qytetari merr telefonatë nga IKSHPK, pa u testuar fare për COVID-19 rezulton pozitiv!

17/11/2020

Përpos qytetarëve të shumtë që IKSHPK duhet t’i thërras për t’i njoftuar lidhur me rezultatin e testimit për COVID-19, duket se kanë filluar që të ... Read More

Moderatorja flet për largimin nga ‘Pop Culture’: Gjithçka ka një fillim dhe një fund

08/09/2020

Janë të shumtë figurat e njohur të ekranit të ‘Top Channel’ të cilët janë larguar gjatë sezonit veror. Mes tyre është edhe moderatorja Dojna Mema. ... Read More

Protesta ndaj abuzimit seksual/ Reagon Tuna: Femrat abuzohen çdo ditë, boll e trajtuam përdhunimin e pedofilinë si vese

06/06/2020

Kanë qenë të shumtë VIP-at që reaguan për protestën ndaj abuzimit seksual, që u zhvillua pas rastit së 15-vjeçares e cila u abuzua nga roja ... Read More

Xhensila feston 1 Qershorin e Ajkës/ Publikon fotot e vogëlushes

01/06/2020

Me rastin e 1 Qershorit kanë qënë të shumtë VIP-at që uruan vogëlushët e tyre për festën dhe ndan disa momente në rrjetet sociale. Kështu ... Read More

Vrasja e afro-amerikanit nga dhuna e efektivëve të policisë, reagon Rita Ora: Heshtja është tradhti

29/05/2020

Mes artistëve të shumtë që kanë reaguar në lidhje me vrasjen e afro-amerikanit George Floyd nga një officer policie në Mineapolis, është edhe këngëtarja Rita ... Read More

Shembja e Teatrit/ ‘Shpërthen’ Eva Murati: E ardhmja na është gllabëruar nga më të fortët

19/05/2020

Pas shëmbjes së Teatrit Kombëtar janë të shumtë VIP-at që kanë reaguar ashpër përmes rrjeteve sociale, ku mes tyre është dhe moderatorja Eva Murati, e ... Read More

“Varreza” e shtëpive të luksit

18/05/2020

“Qytetet fantazmë” të Kinës janë të shumtë, por njëri prej tyre në veçanti rrezikon të kthehet në një varrezë të shtëpive të luksit. Pronat, të ... Read More

Ditëlindje në kushte karantine, pamje nga festa e Andrrës në oborrin e shtëpisë

22/04/2020

Kanë qënë të shumtë VIP-at të cilët për shkak të masave të ndërmarra ndaj përhapjes së COVID-19 janë detyruar të festojnë ditëlindjen në karantinë. Andrra ... Read More

Foto/ Getinjo ndan me fansat një mënyrë se si të udhëtojnë në kushte karantine

17/04/2020

Të shumtë janë VIP-at që kanë bërë ndryshime në look-un e tyre gjatë këtye ditëve në karantinë. Kështu ka vepruar së fundmi dhe reperi i ... Read More

Edhe aktorja e “La Casa De Papel” e infektuar me koronavirus: Virusi është shumë i rrezikshëm dhe ngjitës

20/03/2020

Të shumtë kanë qenë personazhet e famshëm që janë prekur nga Covid-19 në botë. Edhe aktorja e njohur, Itziar Ituno e “La Casa de Papel” ... Read More

Rreziku nga sulmi në zemër, shmagni kontaktin direkt me ujin e ftohtë

20/07/2019

Gjithmonë gjatë periudhës së plazhit janë të shumtë personat që humbasin jetën kur futen në det, për shkak të kontaktit të menjëhershëm me ujin e ... Read More