Tag: shtylla

Nevina Shtylla tregon për periudhën e vështirë të fëmijërisë: Jam bullizuar nga mësueset, kam dashur të lë shkollën

28/12/2020

Moderatorja e njohur, Nevina Shtylla, në rubrikën “N’fermë” ka zbuluar se në kohën kur u shpall Miss, është bullizuar në shkollë dhe jo vetëm nga ... Read More

Fansat e pyesin nëse është shtatzanë, Nevila Shtylla acarohet dhe kthen përgjigjen epike

04/11/2020

Nevina Shtylla ka publikuar një foto në rrjetet sociale, ku shihet me një fustan të zi me pika të bardha. Ajo ka marrë mjaft komente, ... Read More

Vazhdon ende historia e dashurisë me juristin? Flet Nevina Shtylla: Kur abuzohet…

08/09/2020

Moderatorja e njohur Nevina Shtylla është përfolur shumë për një romancë me juristin Arbër Myftari, me të cilin ajo njihet prej vitesh. E ftuar në ... Read More

Moderatorja zbulon skemën e mashtrimit, paralajmëron ndjekësit: Bëni kujdes, po përdoret emri im

18/08/2020

Moderatorja Nevina Shtylla është përballur me një situatë të pakëndshme, pasi emri i saj është përdorur për qëllime mashtrimi. Këtë e ka bërë me dije, ... Read More

Nevina Shtylla i jep fund lidhjes disa vjeçare me juristin, moderatorja habit me deklaratën: Nuk jam çift fare

27/04/2020

Moderatorja Nevina Shtylla i ka dhënë fund lidhjes disa vjeçare me juristin Arbër Myftari. Lajmi u konfirmua nga vetë moderatorja, e cila u shpreh në ... Read More

Ylli Merja: Si të trajtoni dhimbjet e kockave me vajin e sinapit

09/03/2020

Voltiza Duro – Skeleti eshtëror i njeriut është shtylla ku njeriu mbështetet. Në bashkëpunim me muskujt, kockat realizojnë lëvizjen nga një vend në tjetrin. Kockat ... Read More

Nevila Shtylla tregon rrogën dhe shpenzimet: Po kursej, dua të hap diçka timen

24/02/2020

Në rubrikën “Trotuar” në “E diell”, këtë herë tema ishte mbi pagat.Nevina Shtylla gjatë emisionit zbuloi rrogën e saj të parë dhe sa harxhon tani.Moderatorja ... Read More

Bashkë prej vitesh, Nevina Shtylla konfirmon lidhjen me juristin

10/02/2020

Një ndër moderatoret më të dashura për publikun, Nevina Shtylla është komentuar gjatë në media për karrierën e saj, por edhe për jetën e saj ... Read More

10 pozicione për të çliruar shpinën nga dhimbjet dhe për muskujt e barkut

31/07/2019

Shkaqet e dhimbjes së shpinës mund të ndryshojnë, por shpesh ndodh që shtylla kurrizore nuk ka mbështetje të mjaftueshme nga muskujt përreth. Muskujt kryesor, sidomos ... Read More

Moderatorja shqiptare ‘akuzon’ Dua Lipën: Më ka kopjuar

09/04/2019

Moderatorja e njohur shqiptare ka befasuar me një fotografi. Nervina Shtylla ka postuar një fotografi në Instagram, të realizuar më 2016, shkruan lajmi.net. Në atë ... Read More

Arsyet pse Mbappe s’do të largohet nga PSG-ja

27/03/2019

Projekti i Paris Saint-Germainit i ka dy shtylla kryesore pas vetes: një është Neymari dhe tjetri është Kylian Mbappe.Ylli francez, Kylian Mbappe, u transferua në ... Read More

Puna me gjenerata të reja shtylla kryesore e planit të veprimit 2019 të FBK-së

16/01/2019

Shtylla kryesore edhe këtë vit e Planit të Veprimit të Federatës së Basketbollit të Kosovës (FBK) është puna me gjenerata të reja. Kështu ka njoftuar ... Read More