Tag: shtrenjtë

Pas humbjes së nënës, Robert Berisha merr këtë vendim

12/01/2021

Robert dhe Patris Berisha vetëm pak ditë më parë humbën njeriun më të shtrenjtë, nënën e tyre. Së fundmi, moderatori ka marrë një vendim të ... Read More

Humbi të atin nga një sëmundje e rëndë, Rudina Dembacaj: Sa budallaqe kam qenë, kam menduar se…

11/11/2020

Moderatorja e njohur Rudina Dembacaj, pak kohë më parë humbi njeriun e saj të shtrenjtë, të atin, i cili u nda nga jeta pasi vuante ... Read More

Dojna Mema ndan kujtimin më të bukur nga babai i saj i ndjerë: Një shpirt për katër

05/11/2020

Moderatorja e dashur e ekranit Dojna Mema ka humbur njeriun më të shtrenjtë për të , babain 11 muaj më parë, duke lënë pas një ... Read More

Andrra Destani në zi, i vdes njeriu i shtrenjtë

29/10/2020

Andrra Destanit i vdes njeriu i shtrenjtë. Andrra Destani, bashkëshortja e këngëtarit të njohur Sinan Hoxha, ka njoftuar me anë të një postimi në “Instastory”, ... Read More

Rudina Dembacaj përlotet në emision: Kjo periudhë ka qenë luftë shpirtërore, kam humbur shokun më të mirë

07/09/2020

Moderatoraj e njohur, Rudina Dembacaj, humbi pak kohë më parë njeriun e saj më të shtrenjtë, babain, i cili ishte prej disa kohësh në gjendje jo ... Read More

E trishtë, Meda humb njeriun e shtrenjtë të familjes

07/09/2020

Këngëtari Meda ka humbur një ndër njerëzit më të shtrenjtë për të. Ka qenë vetë këngëtari, i cili me anë të një postimi në ‘Instagram’ ... Read More

Pas humbjes së të atit, Enca rikthehet me një mesazh: Çdokush po kalon një betejë

05/03/2020

Vetëm disa ditë më parë, Enca humbi njeru e saj më të shtrenjtë, babain Sokol Haxhia, i cili vuante prej kohësh nga një sëmundje të ... Read More

Shitet ora më e shtrenjtë në botë – 25 milionë euro shkojnë për bamirësi

12/11/2019

Ora më e shtrenjtë në botë, një Patek Philippe, është shitur në Zvicër gjatë një ankandi bamirësie për 25 milionë euro. “Patek Philippe Grandmaster Chime” ... Read More

Facebook gjobitet nga Gjermania me 2 milionë euro

02/07/2019

Facebook do ta paguajë shtrenjtë shkeljen e ligjit të transparencës në Gjermani. Autoritetet gjermane kanë gjobitur Facebook (FB.O) me 2 milionë euro (2.26 milion dollarë) ... Read More

10 lojtarët më të shtrenjtë nën moshën 20 vjeçare

06/05/2019

14:19 | 6 Maj 2019 14:19 | 6 Maj 2019 Jadon Sancho është emëruar si lojtari më i shtrenjtë nën moshën 20 vjeçare në Evropë, ... Read More

Brad Pitt i blen ish-gruas shtëpi milionë dollarëshe

02/05/2019

Jennifer Aniston e ka pranuar një dhuratë super të shtrenjtë dy javë pas ditëlindjes. Në muajin shkurt Jennifer Aniston festoi ditëlindjen e 50-të dhe në ... Read More

Edhe Van Dijk dorëzohet para Messit: “Jam me fat që nuk luaj në La Liga”

02/05/2019

Edhe mbrojtësi më i shtrenjtë në histori të futbollit, Virgil van Dijk, është dorëzuar para Lionel Messit. Repzrentuesi holandez ka thënë se Lionel Messi është ... Read More