Tag: shton

Tea tregon tatuazhin më të ri në trupin e saj

10/04/2021

Tea shton edhe një tatuazh në trupin e saj. Ish-konkurrentja e “Përputhen” ka vendosur të shtojë edhe një tatuazh në trupin e saj. Tea Trifoni ... Read More

A janë më të rrezikuar duhanpirësit nga Covid-i i formës së rëndë?

15/03/2021

A e shton duhanpirja rrezikun e prekjes nga Covid-i i formës së rëndë? Pirja e duhanit dhe Covid-19, një çështje shumë e diskutuar. Të gjithë ... Read More

Surpriza e së premtes, ҫfarë duhet të bësh në ditën më të lumtur të javës

17/07/2020

Në ndryshim nga ajo që njihet nga të gjithë si e Hëna Blu ose dita që të shton ankthin e një jave të gjatë, e ... Read More