Tag: shquhet

Violeta del nga frizerka, kaq bukur i ka rregulluar flokët

28/03/2021

Violetë Kajtazi vazhdon të mbetet si njëra nga këngëtaret më te dalluara të muzikës popullore. Ajo shquhet për zërin e saj të ëmbël e butësinë ... Read More

Lulja do ta ‘shkrijë’ Medën me këtë pamje

27/03/2021

Luljeta Pergjeqaj u bë e njohur në publik si bashkëshortja e Medës. Ajo shquhet për paraqitjet e saj gjithmonë të veҫanta, shkruan ORAinfo. Lulja ka ... Read More

Agnesa Vuthaj tregon bukurinë natyrale me një foto

16/03/2021

Ish-mishi ka publikuar disa fotografi natyrale. Modelja e njohur Agnesa Vuthaj shquhet si femra më e bukur shqiptare. Ajo gëzon një bukuri natyrale, për të ... Read More

Berkan Ahmeti rikthehet me këngë prekëse dedikuar babait të ndjerë

14/03/2021

Berkan Ahmeti është rikthyer me projekt të ri muzikor. Artisti, i cili shquhet për një sërë hitesh, kësaj radhe ka sjell një këngë dedikuar babait ... Read More

Lules i pëlqen të jetë nuse për qejfin e vjehrrës, shikoni veprimin që ka bërë sot

29/12/2020

Luljeta u bë e njohur në publik si bashkëshortja e Medës. Ajo shquhet për paraqitjet e saj gjithmonë të veҫanta, shkruan ORAinfo. Lulja ka shumë ... Read More

Adelina për ditëlindje i ‘qarros’ fansat me një foto përvëluese

16/12/2020

Në 41 vjetorin e lindjes, Adelina Ismaili shfaqet komplet e zhv.eshurAdelina Ismaili e cila shquhet si diva e muzikës shqiptare dje festoj ditëlindjen ku mbushi ... Read More

Me flokë kaçurela e të shkurta, Lulja shaqet super joshëse në pamjen e re

15/12/2020

Luljeta Pergjeqaj u bë e njohur në publik si bashkëshortja e Medës. Ajo shquhet për paraqitjet e saj gjithmonë të veҫanta, shkruan ORAinfo. Lulja ka ... Read More

Lulja sërish me veshje tradicionale, shikoni reagimin e Medës

04/12/2020

Luljeta Pergjeqaj u bë e njohur në publik si bashkëshortja e Medës. Ajo shquhet për paraqitjet e saj gjithmonë të veҫanta, shkruan ORAinfo. Lulja ka ... Read More

Pa filtera e photoshop, Lulja befason me këtë pamje

17/11/2020

Luljeta Përgjeqaj u bë e njohur në publik si gruaja e këngëtarit shumë të pëlqyer, Medës. Ajo shquhet për paraqitjet e saj dhe bukurinë që ... Read More

Lulja e Medës vishet me dimi e dallamë, ia bëri vjehrrës zemrën ‘mal’ me këtë pamje

12/11/2020

Luljeta Pergjeqaj u bë e njohur në publik si bashkëshortja e Medës. Ajo shquhet për paraqitjet e saj gjithmonë të veҫanta, shkruan ORAinfo. Lulja ka ... Read More

Nusja e Medës ndryshon komplet stilin e flokëve, kaq bukur po duket më pamjen e re

01/11/2020

Luljeta u bë e njohur në publik si bashkëshortja e Medës. Ajo shquhet për paraqitjet e saj gjithmonë të veҫanta, shkruan ORAinfo. Lulja ka shumë ... Read More

​Lëngu i ftoit në vend të ilaçeve

09/07/2019

Ftoi ka origjinën nga Persia e lashtë dhe shquhet për nga bukuria që ka.Lëngu i ftoit është një mënyrë e shkëlqyer për të ndihmuar organizimin, ... Read More