Tag: shqiptarin

Bomba e ditës: Shkodran Mustafi në Barcelonë

23/12/2020

Agjenti i Shkodran Mustafit konfirmon bisedimet me Barcelonën për shqiptarin. Agjenti i Shkodran Mustafit ka konfirmuar se janë zhvilluar bisedime me Barcelonën lidhur me një ... Read More

Kapet 1 milion e gjysmë euro kokainë e heroinë, arrestohet shqiptari

04/04/2019

Policia italiane e Olbias në rajonin e Sardenjës ka vënë në pranga shqiptarin B.O 43 vjeç me akuzën e trafikut të drogës. Shqiptari banues në ... Read More

Akuza të reja për të riun shqiptar që bashkë me një grek mbytën një greke

18/01/2019

Mediat greke kanë publikuar sot detaje të reja për shqiptarin, i cili së bashku me shokun e tij grek vrau dhe e hodhi në det ... Read More