Tag: shpendi

Spiunonte policinë tek padroni shpërndarës droge, arrestohet papagalli

27/04/2019

Një papagall u arrestua në Brazil, në shtetin e Piaui. Shpendi ishte instruktuar nga padroni i tij, një shpërndarës droge, për ta lajmëruar nëse vinte ... Read More

Avdyli: Shpend Ahmeti të japë dorëheqje nga posti i kryetarit të Prishtinës (Video)

09/01/2019

Deputeti i LDK-së, Haxhi Avdyli ka thënë se Shpendi Ahmeti të merret me Prishtinën, ose të japë dorëheqje dhe të merret me tema nacionale. Avdyli, ... Read More