Tag: shkuan

Padit klinikën e fertilitetit, lindi foshnje të një race tjetër

12/09/2019

Dyshja, emri i të cilëve nuk është bërë i ditur, shkuan në klinikë për “fertilizim in vitro” në nëntor të 2012, duke besuar se po ... Read More

Dy të burgosur fituan 4 milion funte në ‘Lotarinë Kombëtare’, por nuk ua japin paratë

07/06/2019

Mark Goodram, 36 vjeç, dhe Jon-Ross Watson, 31 vjeç, shkuan në një bend katër-ditor në Londër pas uljes së fitores së tyre. Por kompania e ... Read More

“Kurrë mos u dorëzoni”, reperi shqiptar kujton koncertin në të cilin i shkuan vetëm 30 veta

28/04/2019

“Kurrë mos u dorëzoni”, reperi shqiptar kujton koncertin në të cilin i shkuan vetëm 30 veta Fama e tij sot ka kaluar gjithë kufijtë. Gashi ... Read More

Udhëtuan në Greqi, Beatrixit dhe Albanit u ndodhi e papritura

28/04/2019

Beatrix dhe Alban Ramosajt u ndodhi ajo që nuk e kishin pritur posa shkuan në Greqi. Beatrixit dhe Albanit ua kanë thyer xhamat e veturës ... Read More

Limaj pas takimit me Thaçin: S’ka asgjë të veçantë

31/01/2019

Për herën e dytë, sot pasdite liderët e partive në pushtet shkuan në Presidencë, për një tjetër takim me Hashim Thaçin. Pas më shumë se ... Read More