Tag: shkruan

Fjalët më të ëmbëla të Erxhinas për ditëlindjen e nënës

14/04/2021

Erxhina shkruan fjalët më të mira për ditëlindjen e nënës. Erxhina tashmë është një fytyrë e njohur në mediat rozë. Ajo shumicën e kohës kalon ... Read More

Kështu duket me flokë të mbjellura burri i Adelinës

07/04/2021

Ndërhyrjet. Ajo duke qenë aktive me postime të shumta, gjithmonë kalon në lajm, shkruan “Kosovarja”. Këtë herë, në imazhin e publikuar shihet që burri i ... Read More

‘Sasa’ shkruan këto fjalë për vajzën e saj

27/01/2021

Adriana shkruan këto fjalë për vajzën e saj. Adriana Matoshi e njohur si ‘Sasa’ është një ndër emrat më të komentuar në mediat rozë. Duke ... Read More

Federata Ndërkombëtare e Xhudos me fjalë të jashtëzakonshme për Kosovën

15/01/2021

Federata Ndërkombëtare e Xhudos shkruan fjalë të jashtëzakonshme për Kosovën. Kosova po vazhdon që të jetë njëri nga vendet më të mira në botë kur ... Read More

A e keni ditur se Mozzik është kaq poet? Këto janë fjalët rrënqethëse të tij për ditëlindjen e Hanës

18/12/2020

Mozzik shkruan fjalë rrënqethëse për ditëlindjen e Hanës. Mozzik është një ndër reperat më të njohur në showbizin kosovar. Ai me përkushtimin e madh në ... Read More

Ja pse shtojmë në peshë kur e lëmë duhanin

12/11/2020

Shkencëtarët zviceranë konstatojnë që shkaku i shëndoshjes nuk janë kaloritë, shkruan “Deutsche Welle”. Ata konstatojnë që shkaku i ndryshimeve është flora e zorrëve. Shkencëtarët e ... Read More

Kjo nuse shiptare shpërthen në lotë sapo t’a dëgjon zërin e motrës!

01/11/2020

Sozoni i verës sjell edhe shumë dasma në vedin tonë, shkruan “InfoKosova”. E duket se edhe motra e këngëtares së vogël Dea Duraku është martuar ... Read More

‘Zhduket’ Eden Hazard!

21/10/2020

Askush nuk e ka parë Hazardin që tre javë, çka po ndodh me të? “Diçka po ndodh me Hazard”, shkruan gazeta AS, e cila është ... Read More

 “Bën mirë të jesh në shtëpi se po të sjellim ambulancën”/ Shpërthen Ema Andrea: Një bibë nga “Shefqet Ndroqi” më mori në telefon

17/09/2020

Aktorja e njohur, Ema Andrea, shkruan në ‘Facebook’ se dikush e ka telefonuar me numër privat nga spitali “Shefqet Ndroqi” dhe i ka komunikuar se ... Read More

Simone Inzaghi baba për herë të tretë, vjen në jetë Andrea

09/08/2020

‘Emocioni nuk ka fjale… mirëseerdhe Andrea!“ Faleminderit grupit tim të pabesueshëm, ju dua shumë’ shkruan Gaia Lucariello që ka postuar një foto familjare. Nga shtrati ... Read More

“Një nga ditët më të lumtura për familjen tonë”, Basha publikon foto me prindërit dhe vëllain

07/06/2020

Lulzim Basha, kreu i PD-së, ka publikuar foto të prindërve të tij dhe vëllait, ndërsa shkruan se kjo është një ditë e rëndësishme për familjen ... Read More

Messenger do iu kushtëzojë ta bëni këtë gjë që nga tani e tutje

29/12/2019

Messenger shkruan se përdoruesit nuk do të jenë më në gjendje të hyjnë në messenger nëse nuk kanë një profil në Facebook. Në vitin 2015, ... Read More