Tag: shkrepur

Prishtinasja me të dashurin në mes të sheshit, njerëzit vënë duart në kokë…

31/10/2020

Në një fotografi te shkrepur tregohet një vajzë, e cila ecën në rrugët e kryeqytetit të Kosovës dhe tërheq vëmendjen e të gjithë kalimtarëve. Vajza ... Read More

Propozimi më interesant që ka një histori ndryshe

08/10/2019

Një fotograf amerikan ka shkrepur foton perfekte në çastin perfekt. Gjatë kohës që bashkë me shokët e tij po vizitonin një nga parqet më të ... Read More

E mitura plagos një femër në Vushtrri

22/05/2019

Policia e Kosovës ka njoftuar se një e mitur nga pakujdesia ka shkrepur armën ku ka plagosur viktimën femër në Vushtrri. Sipas raportit policor viktima ... Read More

Plagosje në Kamenicë, arrestohet një person

22/01/2019

Një person ka marrë lëndime trupore në këmbë pasi aksidentalisht ka shkrepur revolja me të cilën ishte duke manipuluar shoku i tij. Ngjarja ka ndodhur ... Read More