Tag: shkoi

“Gabova me tifozët shqiptarë”, Swiderski pranon fajin: Ndikuan emocionet e golit

14/10/2021

Autori i golit të Polonisë në “Air Albania” ndaj Shqipërisë pranon se gaboi që shkoi duke festuar pranë tifozëve shqiptarë, por këtë e bëri nën ... Read More

Manchester United del ‘bllof’, Ronaldo i lë penalltinë, Fernandes e humb, Aston Villa del me 3 pikë nga “Old Trafford”

25/09/2021

Manchester United ka humbur në “Old Trafford” përballë Aston Villas. Asgjë nuk shkoi sipas planeve për ‘Djajtë’ të cilët në minutat e fundit hodhën poshtë ... Read More

Çmenduria e tifozit të Manchester United për Ronaldon

27/08/2021

Tifozi dogji fanellën e Ronaldos duke menduar se ai shkoi… Cristiano Ronaldo do të kthehet përsëri si i “shtëpisë” në “Old Traford”, një stadium ku ... Read More

“Ke shtuar peshë sërish”, Fifi revoltohet keq me mesazhet që i vijnë në rrjetet sociale

16/08/2021

Fifi është komentuar gjatë pasi vitin që shkoi humbi shumë kilogramë dhe si duket kjo gjë vazhdon të ketë interes për fansat e saj. Kështu, ... Read More

Leonora Jakupi në këtë mënyrë tallet me lotët e Messit: Kurrë se dita çka ka, i shkoi dita tu kajtë

09/08/2021

Leonora Jakupi tallet me lotët e Messit: Kurrë se dita çka ka, i shkoi dita tu kajtë. Pas 21 viteve të jashtëzakonshme në Camp Nou, ... Read More

Vesa Luma ka dy fjalë për Ramë Lahajn pas vdekjes së nënës së tij

08/08/2021

Mbrëmë Ramë Lahaj performoi në kryeqytet, por jo gjithçka shkoi ashtu siç ishte planifikuar. Me tu ngjitur në skenë, tenori me famë botërore njoftoi se ... Read More

“Jam vetëm 29 vjeç”, Zbulohen fjalët e para të Eriksen pasi zemra nisi t’i rrahë sërish

18/06/2021

Doktori gjerman Jens Kleinefeld ishte nga të parët që i shkoi në ndihmë fantazistit danez Christian Eriksen, në momentin që pësoi arrest kardiak, teksa po ... Read More

“Ndihem më i vlerësuar se kurrë, jam pa fjalë…”/ Alban Ramosaj fiton Kënga Magjike me “Thikat e mia”

30/05/2021

Kupa Magjike për këtë edicion të 22 të festivalit Kënga Magjike shkoi për Alban Ramosaj, me këngën “Thikat e mia”. Mes lotësh, Alban Ramosaj tha ... Read More

Pirlo i dëshpruar pas barazimit të Juventusit, ja kë e fajëson

04/04/2021

Pirlo: Kemi lënë shumë pikë rrugës. Juventusi nuk shkoi përtej barazimit 2-2 në derbin ndaj Torinos dhe doli nga gara për titullin e 10 kampion ... Read More

Konkurrenti i Për’puthen thotë se ndjen mall për ish gruan

28/03/2021

Shkoi për t’u përputhur, konkurrenti thotë se ndjen mall për ish gruan. “Për’puthen +40” është bërë njëri nga emisionet më të shikuara në shqiptari. Vëmendje ... Read More

Ndodh mrekullia: Me vetëm 1 për qind shanse, 18-vjeçari ecën sërish pas para’lizës

19/03/2021

Hedhja në ujë shkoi keq dhe 18-vjeçari Michael Wright, i cili u paralizua nga beli e poshtë. Kishte vetëm 1 përqind shanse që të ecte ... Read More

Jam e martuar, por burrë nuk kam!

15/12/2020

15 vjet martesë i kam kaluar me prindërit e burrit. Ai shkoi në Perëndim një muaj pasi qemë martuar. Në këto 15 vjet, të vetmet ... Read More