Tag: Shkodran

Golin e parë në Bundesligë Mustafi e shënoi në portën e vet

13/03/2021

Shkodran Mustafi shënon golin e parë në Bundesligë, por në portën e vet. Schalke është duke u mposhtur në udhëtim nga Ëolfsburgu me rezultat 2:0, ... Read More

Mustafi i jep fund kontratës me Arsenalin, merr rrugën drejt Gjermanisë

01/02/2021

Mustafi i jep fund kontratës me Arsenalin. Shkodran Mustafi ka përfunduar kontratën me ekipin e Arsenalit në ditën e fundit të afatit kalimtar dimëror. Këtë ... Read More

Mungon vetëm zyrtarizimi, Mustafi transferohet në Bundesligë

01/02/2021

Shkodran Mustafi është shumë pranë transferimit në Bundesligë tek ekipi i Schalke 04. Ozan Kabak pritet të shkojë në Liverpool nga Schalke 04 në formë ... Read More

Barcelona – Mustafi, vjen lajmi i fundit

24/12/2020

Barcelona heq dorë nga transferimi i Shkodran Mustafit. Barcelona thuhet se ka hequr dorë nga transferimi i qendërmbrojtësit të Arsenalit, Shkodran Mustafi, pavarësisht që agjenti ... Read More

Bomba e ditës: Shkodran Mustafi në Barcelonë

23/12/2020

Agjenti i Shkodran Mustafit konfirmon bisedimet me Barcelonën për shqiptarin. Agjenti i Shkodran Mustafit ka konfirmuar se janë zhvilluar bisedime me Barcelonën lidhur me një ... Read More

Arsenal 1-4 Manchester City, këto janë notat e lojtarëve

22/12/2020

Arsenal 1-4 Manchester City, nota e Shkodran Mustafit dhe të tjerëve. Manchester City e mposhti 4-1 Arsenalin për të kaluar në gjysmëfinale të EFL Cup. ... Read More

Lamtumirë Arsenal, Mustafi pritet të largohet në janar

25/11/2020

Mustafi pritet të largohet në janar nga Arsenali. Shkodran Mustafi me gjasë do të largohet nga Arsenali para se t’i skadojë kontrata. Mbrojtësi shqiptar me ... Read More

Shkodran Mustafi – Barcelona, vjen lajmi i papritur

15/11/2020

Shkodran Mustafi përfundon në listën e dëshirave të Barcelonës. Mbrojtësi shqiptar i Arsenalit, Shkodran Mustafi thuhet se është tani në radarin e gjigantit katalunas, Barcelonës. ... Read More

Po largohet nga Arsenal? Mustafi vendos përfundimisht për të ardhmen

29/10/2020

Mustafi vendos përfundimisht për të ardhmen. Shkodran Mustafi ka këmbëngulur se dëshiron të qëndrojë në Arsenal, pavarësisht lajmeve se mbrojtësi shqiptar e kishte hedhur poshtë ... Read More

Futbollisti shqiptar refuzon rinovimin, largohet nga Arsenali me parametër zero

27/10/2020

Shkodran Mustafi ka refuzuar ofertën e Arsenalit për të rinovuar kontratën në “Emirates” dhe pritet të largohet nga “Topçinjtë” me parametër zero në fund të sezonit. 28-vjeçari, ... Read More

Hysen Dedja merr drejtimin e Vllaznisë: Kupa e Shqipërisë, një objektiv për të shkuar në Europë

09/06/2020

Tekniku shkodran pas një takimi me drejtues te bashkisë së Shkodrës ka pranuar të marrë drejtimin e skuadrës ku do të zëvendësojë Mirsad Jonuz, i ... Read More

Emery thotë se Mustafi mund të largohet

10/08/2019

23:52 | 08/09/2019 Unai Emery ka pranuar se i ka thënë Shkodran Mustafit të gjejë një klub të ri. Trajneri i Arsenalit ka përdorur mbrojtësin ... Read More