Tag: shkëlqimi

“Daja me fat, deklaratat e Ramës luks”, Duro analizon derbin, zbulon pikat e dobëta të Partizanit

26/10/2021

Derbi i kryeqytetit prodhoi pak spektakël por mbetet një sfidë që nuk i humbet kurrë shkëlqimi dhe rëndësia. Në një 90-minutësh me pak rastet ai ... Read More

Rrezikon të largohet falas/ Lazio josh Strakoshën, i ofron rinovim të kontratës

07/10/2021

Thomas Strakosha ka humbur jo pak nga shkëlqimi i dikurshëm, mbi të gjitha ka humbur statusin e tij si titullar tek Lazio. Portieri kuqezi po ... Read More

Shkëlqimi dhe rënia e Alexandre Pato

19/10/2020

Nga thyerja e rekordit të Pele në të papunë në moshën 31-vjeçare: Shkëlqimi dhe rënia e Alexandre Pato. Për ata që pyesin se ku po ... Read More

Klopp pyetet për situatën e Shaqirit, kjo është përgjigja e tij

18/04/2019

Xherdan Shaqiri erdhi si një yll te Liverpool, shkëlqimi i të cilit ka filluar të shuhet në pjesën e dytë të sezonit. Anësori me prejardhje ... Read More