Tag: shkarkimit

Pas shkarkimit, flet për here të parë Frank Lampardi

26/01/2021

Lampard flet për herë të parë pas shkarkimit, ka një fjalë për tifozët dhe presidentin. Frank Lampard është shkarkuar nga pozita e trajnerit të Chelsea ... Read More

Frank Lampard po shkarkohet?

21/01/2021

Duket se Frank Lampard është pranë shkarkimit. Frank Lampard do të shkarkohet nga posti i trajnerit të Chelseat, nëse paraqitjet dhe rezultat e skuadrës së ... Read More

A po i frikësohet Lampard shkarkimit te Chelsea?

19/11/2020

A po i frikësohet apo jo Lampardi shkarkimit te skuadra e Chelseas. Ikona e Bluve u rikthye në Stamford Bridge në verën e vitit 2019 ... Read More

Arrestohen për vjedhje dy punëtorë të Aeroportit të Rinasit

20/05/2019

Policia e Shqipërisë ka arrestuar dy punonjës të ngarkim -shkarkimit të bagazheve në Aeroportin Ndërkombëtar “Nënë Tereza” Rinas, të dyshuar për vjedhje të pasurisë nga ... Read More

Conte po kalon te gjiganti nga Serie A

28/04/2019

Antonio Conte po i rikthehet futbollit. Pas shkarkimit nga Chelsea në verën e kaluar, Antonio Conte po rikthehet në futboll. Trajneri italian është bërë cak ... Read More

Tomë Gashi: Pas shkarkimit, ish-ministri Teodosijeviq do duhej të arrestohej

10/04/2019

Avokati, Tomë Gashi ka thënë se shkarkimit të ministrit të Administratës së Pushtetit Lokal, Ivan Teodosijeviq, do të duhej të i paraprinte arrestimi i tij. ... Read More

Befasi e madhe: Mourinho, trajner i Bayern Munich

03/04/2019

Jose Mourinho po rikthehet në futboll, pas shkarkimit nga Manchester United në fund të vitit të kaluar. Jose Mourinho me shumë gjasë do të jetë ... Read More

Duka nuk e përjashton mundësinë që ky trajner ta marrë drejtimin e Shqipërisë

23/03/2019

Presidenti i Federatës Shqiptare të Futbollit, Armand Duka, ka dhënë prononcimin e tij të parë pas shkarkimit të Christian Panuccit nga stoli i Kombëtares,Ai ka ... Read More

Sarri ose Gasperini do të merr drejtimin e Romës

20/03/2019

Romakët thuhet se kanë ngushtuar listën e kandidatëve të tyre për trajner të ri pas shkarkimit të Eusebio di Francescos. Sipas mediumeve italiane, Corriere dello ... Read More

Haradinaj tregon nëse do t’i shkarkojë ministrat e tjerë serbë

26/02/2019

Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, ka folur rreth mundësisë së shkarkimit të ministrave të tjerë në Qeverinë e Kosovës nga radhët e Listës Serbe, pasi ... Read More

Katër kushtet e mbetura të PSD-së për votimin e Buxhetit 2019

02/02/2019

Pas shkarkimit të ministrit të Bujqësisë, Nenad Rikalo, Partia Socialdemokrate pret plotësimin edhe të disa kushteve të tjera para se të votojë për Buxhetin. PSD-së ... Read More

Jose Mourinho gjen punë si analist sportiv i “beIN Sports”

17/01/2019

Jose Murinjo ka kohë që nuk e kemi parë në publik pas shkarkimit nga posti i trajnerit të Manchester Unitedit. Gjegjësisht, “Special One” sot debuton ... Read More