Tag: shkallët

Kush është bukuroshja në krah të djalit të Edi Ramës?

15/05/2021

Greg Rama, djali i ish-kryeministrit Edi Rama është parë ditën e djeshme në shkallët e stadiumit krah një vajze bukuroshe brune. Ai ka qenë në ... Read More

E vërtetuar shkencërisht: Njerëzit që ecin më shpejt, jetojnë më gjatë

06/08/2019

Të ngjisësh shkallët, të bësh një shëtitje, të shkosh diku në këmbë,  rrit nivelin e endorfinës dhe ul nivelin e stresit në trupin tonë në ... Read More

Aktorja e ‘Hollywood’-it e mahnitur me performancën e Ava Max

12/04/2019

Ava Max është shqiptarja tjetër që po ngritet në shkallët e suksesit çdo ditë. Ava Max së fundi ishte e ftuar në emisionin e njohur ... Read More