Tag: shkallë

iPhone 11 me probleme në ekran, zëvendësimi falas

09/12/2020

Kompania ”Apple” ka nisur në një shkallë globale një program falas zëvendësimi për ekranet me defekt të iPhone 11, thuhet në faqen e internetit të ... Read More

Ku e kanë burrat zemrën sipas shenjës së tyre të Zodiakut?

06/12/2019

Çdo shenjë ka një shkallë të përcaktuar të vlerave dhe u jep më shumë rëndësi disa gjërave sesa të tjerave Në këtë artikull ne ju ... Read More

Xheiska dhe Adrola nisin iniciativë për mbledhjen e fondeve për të prekurit nga tërmeti

26/11/2019

Tërmeti prej 6.4 shkallë të rihterit, ka goditur Shqipërinë në orët e para të ditës së sotme, lëkundje të cilat morën jetën e disa personave, ... Read More

YouTube do të ndaloj rekomandimin e videove konspirative

26/01/2019

Videot e konspiracioneve mund të jenë argëtuese deri në një shkallë të caktuar, sepse ju bën të mendoni për shumë gjëra. Megjithatë, në të njëjtën ... Read More

Tevdovski: Tatimi progresiv nuk do të shkaktojë evazion tatimor

05/11/2018

5 Nëntor 2018 / 22:45 Tevdovski në edicionin e  emisionin “360 shkallë“ është përgjigjur akuzave të opozitës, sipas të cilëve vedosja e sistemit tatimor progresiv ... Read More

Qytetarët kujtojnë tmerret e tërmetit shkatërrues në Shkup

26/07/2018

26 July 2018 / 16:24 Maqedonia shënon 55 vjetorin e tërmetit të madh prej 6,1 shkallë i cili mori jetën e 1.070 njerëzve dhe 4 ... Read More