Tag: “Shiko

Anita tregon si e përkëdhel Ramush Haradinaj: Puthje, fjalë të ëmbla dhe më gjuan…

17/01/2021

Anita Haradinaj ishte një nga të ftuarat e puntatës së sotme të “Shiko kush luan”. Ajo u vendos në një sfidë përballë gazetares së mirënjohur Rudina ... Read More

“Do puthesha me Ledrin dhe do doja një skenë erotike me Ledina Çelon”, Genci i zbrazi të gjitha

17/01/2021

Genc Salihu, muzikanti nga Kosova ishte i ftuar mbrëmjen e djeshme në “Shiko kush Luan”, ndërsa u bë pjesë e lojërave dhe sfidave të ndryshme, ... Read More

Nuk ishte me bashkëshortin, Iris Luarasi tregon se kur e ka dhënë puthjen e prarë

10/01/2021

Pedagogia Iris Luarasi ishte një ndër të ftuarat në puntatën e mbrëmshme të “Shiko Kush LUAN” me autore e moderatore Luana Vjollca Në studio u ... Read More

Luana e dashuruar? Moderatorja befason me përgjigjen

03/01/2021

Luana tregon a është dashuruar. Moderatorja dhe autorja e emisionit “Shiko Kush Luan”, Luana Vjollca, kishte rezervuar një super spektakël me rastin e Vitit të ... Read More

Pasi u përjashtua nga ‘Përputhen’, tani Shqipja kapet me reperin shqiptar

06/12/2020

Shqipja kapet me reperin shqiptar. Mbrëmjen e djeshme në “Shiko Kush LUAN” ishte e ftuar ish-konkurrentja e “Përputhen”, Shqipe Hysenaj, e cila u bë pjesë ... Read More

Big Mama shpërthen në lot në emision teksa tregon për këtë gjë

06/12/2020

Big Mama prekët teksa tregon fillimin e karrierës së saj. Në këtë puntatë të Shiko Kush LUAN me autore e moderatore Luana Vjollca e ftuar ... Read More

“Se kam patur kurrë shoqe”, Albana Osmani sqaron deklaratën për Arbana Osmanin: S’i heq as presjen! Luana “më preu” fjalën

18/11/2020

Pasi deklaroi tek emisioni i Luanës “Shiko kush luan” se me Arbana Osmanin nuk kishte shumë shoqëri, Albana Osmani sqaron deklaratën e saj. “Ajo që ... Read More

Shpat Kasapi refuzon të urojë Afërdita Dreshajn për bebin: Nuk dua të flas për të

16/11/2020

Këngëtari Shpat Kasapi, ka qenë i ftuar në emisonin “Shiko Kush LUAN”, ku dhe ka zbuluar se ai dhe partnerja e tij shumë shpejt do ... Read More

Aurela Hoxha flet për të dashurin: Është xheloz për çdo njeri që më afrohet

15/11/2020

Aurela Hoxha e ftuar në “Shiko Kush Luan”, iu bë një intervistë me pyetje vetëm për të dhe “atë” (të dashurin e saj), duke qenë ... Read More

Nga moderatori më pak i talentuar tek ai që duhet vlerësuar më shumë, Albana Osmani flet hapur

15/11/2020

Albana Osmani ishte e ftuar mbrëmjen e djeshme në “Shiko Kush LUAN”, ku në lojën “Paintball” i ishin vendosur përballë foto të kolegëve të saj ... Read More

Luana Vjollca zbulon ‘look-un’ për puntatën e sotme në ‘Shiko Kush Luan’, moderatorja vjen si Jennifer Lopez

31/10/2020

Moderatorja Luana Vjollca është  rikthyer sërish në ekran me emisionin e saj “Shiko Kush Luan”, i cili edhe këtë sezon kishte rezervuar surpriza të mëdha. ... Read More

“Nuk vij dot në emision”/ Capital T i punon rrengun e papritur moderadores, ja reagimi i Luana Vjollcës

25/10/2020

Reperi Capital T ishte një  ndër të ftuarit e emisionit “Shiko Kush Luan” mbrëmjen e djeshme. Gjatë hapjes të puntatës moderatorja Luana Vjollca ndau me ... Read More