Tag: Shehu

Moderatorja e njohur infektohet me Covid-19: Nisi me dhimbje shpatullash…

09/02/2021

Moderatorja e njohur, Jonida Shehu ka rezultuar pozitive me koronavirus. Me anë të një postimi në ‘Facebook’, moderatorja tregoi edhe simptomat duke thënë se fillimisht ... Read More

Më i dashuruar se kurrë, Sardi më në fund na prezanton me të dashurën

31/01/2021

Sardi Shehu ka publikuar sërish një foto me të dashurën e tij, të cilën tashmë nuk e fsheh më. Nëse dikur nxirrte foto ku asaj ... Read More

Arbana Osmani dhe Xhemi Shehu e nisin Vitin e Ri me sherr, çfarë ndodhi mes dy mikeshave

03/01/2021

Arbana Osmani dhe Xhemi Shehu ndajnë prej vitesh një miqësi shumë të veçantë mes tyre. Dy mikeshat ndajnë shpesh në rrjetet sociale momente ku shfaqen ... Read More

Xhemi Shehu në pritje të ëmbël? Arbana i bën të gjithë të dyshojnë me këtë foto

23/12/2020

Moderatoret Arbana Osmani dhe Xhemi Shehu nuk janë vetëm kolege, por janë edhe dy mike shumë të mira, të cilat i shohim gjithmonë nën shoqërinë ... Read More

Dy konkurrentët e “Perputhen e pranojnë se mund të dashurohen në njëri tjetrin

13/12/2020

Tea dhe Andi e pranojnë se mund të dashurohen në njëri tjetrin. Dy konkurrentët e “Perputhen”, Andi Shehu dhe Tea Trifoni janë nga më të ... Read More

Xhemi Shehu zbulon problemin shëndetësor dhe sekretin e linjave trupore perfekte

08/11/2020

Moderatorja e dashur për publikun, Xhemi Shehu është padyshim një ndër vajzat me linjat më perfekte në showbiz. E ftuar në emisionin  “Nuk është karantinë”, ... Read More

U infektua me Covid-19, flet Arjola Shehu: Kisha siklete shumë të mëdha, dihet që kjo korona…

06/10/2020

Moderatorja Arjola Shehu e cila rezultoi pozitive me Covid-19 pak ditë më parë, ka fituar betejën me virusin dhe është rikthyer në emisionin e saj ... Read More

“Çfarë kuptove mbi jetën gjatë infektimit me Covid-19?” Arjola Shehu i përgjigjet fanses: Sa e shtrenjtë…

03/10/2020

Edhe moderatoja Arjola Shehu është infektuar me Covid-19. Lajmin e bëri me dije vetë moderatorja me anë të një postimi në rrjete sociale një javë ... Read More

‘Kjo ditëlindje më gjeti në shtëpi’, Arjola Shehu infektohet me Covid-19

27/09/2020

Moderatorja  Arjola Shehu ka festuar sot ditën e lindjes ndryshe nga herët e tjera. Kjo pasi moderatorja është infektuar me Covid-19 dhe duhet të qëndrojë ... Read More

Një parashikim javor si asnjëherë më parë nga astrologia Meri, arsyeja Hëna e re në Luan

17/08/2020

Astrologia e njohur Meri Shehu ka dhënë parashikimin e saj për këtë javë (17-22 gusht). Sipas saj java fillon me energji pozitive pasi tre planetet ... Read More

Xhemi Shehu konfirmon largimin nga ‘Top Channel’

13/08/2020

Prej kohësh në media është përfolur largimi i moderatores Xhemi Shehu nga televizioni ‘Top Channel’. Këto zëra së fundmi i ka konfirmuar dhe vetë moderatorja, ... Read More

Zbuloni 3 shenjat e horoskopit që tradhtojnë më shumë

22/06/2020

Astrologia Meri Shehu, e ftuar tek “Rudina” pasditen e kësaj të shtune për të folur për karakteristikat e përgjithshme të shenjave të horoskopit, zbuloi për ... Read More