Tag: sezonale

Fiku, një nga frutat më të shëndetshëm që duhet konsumuar

02/07/2019

Fiqët janë fruta sezonalë shumë të shijshëm dhe me benefite të shumta për organizmin. Benefitet e fikut janë të shumta duke filluar nga trajtimi i ... Read More

PSG-ja i dërgon mesazh të qartë Real Madridit për Neymarin dhe Mbappen

27/03/2019

Paris Saint-Germaini e ka publikua sot afishen për fushatën sezonale të tiketave për sezonin e ardhshëm, duke ia dërguar një mesazh të qartë Real Madridit.Fytyrat ... Read More

D’Ambrosio thotë se Interi është superior mbi Milanin

18/03/2019

Mbrojtësi i Interit, Danilo D’Ambrosio, insiston se dy fitoret sezonale ndaj Milanit tregojnë se zikaltrit janë superior mbi Milanin. Italiani bëri një paraqitje të mirë, ... Read More

Pas Viniciusit, Realit i lëndohen Carvajal dhe Vasquez

08/03/2019

Real Madridi po kalon nëpër një periudhë të vështirë sezonale si pasojë e rezultateve të dobëta. Brenda një jave madrilenët humbën dy beteja të rëndësishme, ... Read More

Notat e lojtarëve: Lyon 2-1 PSG, portieri Lopes shpallet më i miri

03/02/2019

Paris Saint-Germaini e ka përjetuar humbjen e parë sezonale që ia ka shkaktuar Lyoni. Vendasit kanë marrë notë më të lartë mesatare (7.16), në krahasim ... Read More

Lyoni ia shkakton humbjen e parë PSG-së

03/02/2019

Paris Saint-Germaini e ka pësuar humbjen e parë sezonale në Ligue 1, edhe atë si mysafir i Olympique Lyonnais (2-1). Në ndeshjen e zhvilluar në ... Read More

Newcastle mposht Cityn, mundësi që Liverpooli të shkëputet në krye të tabelës

29/01/2019

Manchester City e ka regjistruar humbjen e tretë sezonale në Ligën Premier duke pësuar nga Newcastle United (2-1) në St James Park. Me të filluar ... Read More