Tag: seriozisht

Skuadra e njohur nis bisedimet me Lazion për Muriqin

23/01/2022

Skuadra e njohur franceze e ka seriozisht për Muriqin. Vedat Muriqi vazhdon të mbetet në krye të listës së largimeve nga Lazio. Sulmuesi kosovar nuk ... Read More

Interi e do me çdo kusht Dybalan – ky është plani i “çmendur” për transferimin e tij

15/01/2022

Interi e ka seriozisht për Dybalan. Interi është shumë i interesuar për nënshkrimin e Paulo Dybalas si një transferim i lirë dhe ata kanë hapur ... Read More

Milan bën gati ofertën zyrtare për këtë super-lojtar

28/12/2021

AC Milan, është seriozisht i interesuar për Sven Botman dhe së shpejti do të paraqesë një ofertë zyrtare për Lille sipas raportimeve. Gleison Bremer dhe ... Read More

Junuzaj te Barcelona?- Ky është lajmi i fundit

12/12/2021

E konfirmon gazetari spanjoll: Barcelona vihet seriozisht pas Januzajt. Futbollisti belg me origjinë shqiptare, Adnan Januzaj mund të transferohet te Barcelona, në janar ose më ... Read More

Shevçenko e nis furishëm, 3 futbollistë transferon në janar te Genova

08/11/2021

Shevçenko e ka seriozisht: Ukrainasi do sjellë 3 futbollistë në Genova gjatë janarit. Që nga dita e djeshme Andriy Shevchenko edhe zyrtarisht mori detyrën si ... Read More

Milan gëzon tifoët, po e transferon ylllin e madh nga Premier Liga

02/08/2021

Raportet po vazhdojnë të dalin duke sugjeruar se Milan është seriozisht në lidhje me transferimin e sulmuesit të Chelsea Hakim Ziyech. Chelsea pagoi një tarifë ... Read More

Çudit këngëtarja e njohur: Sapo xhirova një skenë seksi, isha në ankth, por…

22/07/2021

Këngëtarja e njohur Demi Lovato mesa duket i është futur seriozisht aktrimit. Artistja bukuroshe ka njoftuar fansat e saj në Instagram se para pak orësh ... Read More

Milan dhe Atalanta, duel për talentin më të madh belg!

15/04/2021

Jo shumë kohë para përfundimit të sezonit, Milan filloi të mendonte seriozisht për tregun e transferimeve. Kualifikimi ose jo në Champions League do të jetë ... Read More

Barcelona- Haaland, vjen lajmi i shumëpritur

09/04/2021

Barça e ka seriozisht edhe për Haalandin. Erling Haaland është prioriteti i Barcelonës. Sipas “OKDiario”, presidenti i Barcelonës, Joan Laporta, është duke bërë të pamundurën ... Read More

Milani e ka seriozisht, ja përforcimi i parë për këtë vit

02/03/2021

Maldini e ka seriozisht, ja përforcimi i parë për këtë vit. Paolo Maldini nuk e ka ndërmend aspak që të heqë dorë nga transferimi i ... Read More

Joao Felixin po transferohet në Serie A

18/12/2020

Juve dhe Interi e kanë seriozisht për Joao Felixin. Joao Felix mund të ndërrojë skuadër gjatë verës. Sulmuesi i Atletico Madrid, sipas Calciomercato, është i ... Read More

Pastrimi i shtëpisë çdo ditë, ju bën dëm

02/12/2020

Pastrimi i shtëpisë shumë shpesh mund të dëmtojë seriozisht shëndetin! Është kjo ajo që kanë zbuluar studiuesit norvegjezë të Universitetit të Betrgen, pasi analizuan të ... Read More