Tag: seksi

Naomi Campbell në moshën 50-vjeçare vjen superseksi nga pushimet në Kenia

08/01/2021

Naomi Campbell ka treguar asetet e saj seksi në bikini teksa është shfaqur gjatë pushimeve të saj në Kenia. Ylli i modës konsiderohet si një ... Read More

Beatrix Ramosaj provon me të brendshme, foto seksi të këngëtares

19/11/2020

Këngëtarja Beatrix Ramosaj, shpesh në rrjetet sociale poston foto seksi, duke i treguar fansave pse është një ndër femrat më sharmante në vendin tonë. Së ... Read More

Xhensila nuk ka nevojë për grim, mahnitë me pamjen e saj

10/11/2020

Xhensila Mytezaj është një nga femrat më seksi shqiptar, e cila mbi të gjitha vlerësohet për thjeshtësinë e saj dhe bukurinë natyrale. Këtë thjeshtësi në ... Read More

Zbulohet e dashura e re e Majk/ Kush është miss-i që i ka rrëmbyer zemrën

05/11/2020

Majk duket se ka gjetur dashurinë në krahët e biondes seksi.  Vajza që ia ka rrëmbyer zemrën reperit, dyshohet të jetë pikërisht Miss-i Blerta Veseli. ... Read More

Nora Istrefi vesh fustanin luksoz, ja çmimi marramendës i veshjes së këngëtares

04/03/2020

Nora Istrefi ka postuar një foto në rrjetet sociale, ku shfaqet seksi. Si gjithnjë, këngëtarja ka shkëlqyer me një fustan që ashtu si duket, ka ... Read More

Nga Los Anxheles, Kejvina ndan me ndjekësit pozat seksi me fustan të zi

21/02/2020

Modelja dhe velina shqiptare Kejvina Kthella është shfaqur përsëri seksi në imazhet e fundit. Bukuroshja ka disa ditë që është në Los Anxheles. Ajo ende ... Read More

Iva Aliko: Si ma dëmtoi reputacionin çështja e “Zogut të Tiranës”

25/01/2020

Rrëfehet biondja seksi: Jam e shokuar nga rrjeti i prostitutave që u zbulua – “Po i dedikohem shkollës dhe të dashurit biznesmen” Iva Aliko është ... Read More

Kjo është femra më e ndjekur në Instagram

05/01/2020

13:57 | 5 Janar 2020 13:57 | 5 Janar 2020 Zeshkania seksi është “mbretëresha” e Instagramit. Kylie Jenner është më e ndjekura në Instagram, shkruan ... Read More

JLo fotografohet në rrugë gjatë xhirimeve, të gjithë sytë tek ky detaj

30/04/2019

Jennifer Lopez 49-vjeçe ka treguar këmbët seksi e veshur në fustan të shkurtër. Jennifer Lopez u shfaq me një fustan të ngushtë dhe me çantë ... Read More

Modelja e njohur publikon momente intime me partnerin

29/04/2019

Modelja seksi ka publikuar imazhe intime me mashkullin që ia ka rrëmbyer zemrën. Modelja amerikane në llogarinë e saj në Instagram i ka publikuar disa ... Read More

Kim sjell imazhe të reja në bikini rozë nga pushimet në Bali

27/04/2019

Kim Kardashina vjen seksi nga plazhi e veshur në bikini rozë. Kim Kardashian ka ndarë  me ndjekësit disa imazhe të reja në llogarinë e saj ... Read More

Revista presitgjioze tregon se si do të duket Beckham kur të plaket

22/04/2019

David Beckham njihet tashmë si lojtari më seksi në botën e futbollit dhe jo vetë,. Legjenda e Manchester United dhe e Real Madridit ishte zgjedhur ... Read More