Tag: Sekret

Fjoralba Ponari tregon se një i ftuar e ka ngacmuar seksualisht: Ndodhi në prapaskenë, kam qarë me kokërr të lotit

11/01/2021

Moderatorja Fjoralba Ponari ka ndarë së fundmi një sekret, të cilin nuk e kishte treguar më parë. Gjatë rubrikës “Trotuar” në “E diell”, ku flitej ... Read More

Gabriel Garko bën rrëfimin mes lotësh/ Aktori i famshëm italian pranon se është gay

26/09/2020

Aktori i famshëm Gabrielo Garko, ditën e djeshme ndau me publikun një sekret të madh nga jeta e tij.I ftuar special në “Big Brother Vip” ... Read More

Nuk ka më dyshime… Byzylyku mijëra eurosh i nxjerr zbuluar, ja me kë do të bashkëpunojë Ardian Bujupi

03/07/2020

Tani nuk ka më vend për dyshime… Ndonëse donin ta mbanin sekret, por ata “dështuan”. Dy ditë më parë, këngëtari Ardian Bujupi pubikoi një foto ... Read More

Festoi me Ngo fitoren ndaj Kukësit, Greg Rama me shallin e Tiranës në tribunën VIP

28/02/2020

Tashmë nuk është një sekret: në familjen Rama ka një derbi, ai ndërmjet Olsi Ramës, drejtorit të Partizanit, dhe nipit të tij, Greg Ramës, që ... Read More

Aplikacionet më të rrezikshme për telefonin tuaj!

09/09/2019

S’ është sekret se disa aplikacione mund të shpenzojnë baterinë e telefonit tuaj, apo mund të marrin informacione nga telefoni juaj. Dhjetëra aplikacione të rrezikshme ... Read More

Si kishte dështuar shërbimi rus t’i bënte shantazh këtij presidenti përmes disa videove intime?

05/05/2019

Në vitin 1957, shërbimi sekret rus, ‘KGB’ kishte provuar që t’i bënte shantazh presidentit të parë të Indonezisë, Ahmed Sukarno.  Shërbimi sovjetik kishte vendosur kamera ... Read More

“Sekret i bukur” vjen nga Noizy dhe DJ A-Boom

27/04/2019

Noizy sapo ka publikuar këngën e re. Noizy sapo ka lansuar projektin e ri me titull “Sekret i bukur”, shkruan lajmi.net. Reperi këtë këngë e ... Read More

Fati i PSP-së, grupet fshehin detajet nga bisedimet

16/04/2019

S A 2019-04-16T15:23:46+02:00 Opozita vazhdon t’i mbaj sekret kërkesat e saj ndaj propozim-Ligjit për Prokurorinë Publike. Ndonëse VMRO-DPMNE-ja kishte paralajmëruar se pas dorëzimit të materialeve ... Read More

Shkencëtarët zbulojnë sekretin e lindjes së njerëzve me flokë të kuqe

12/04/2019

Shkencëtarët kanë zbuluar një sekret që njerëzit me flokë të kuq trashëgojnë pamjen e tyre unike. Hulumtimi i kryer nga Universiteti i Edinburgut është përshkruar ... Read More

A po nxitet “Pranverë Ballkanike” përmes protestave anti-qeveritare në Shqipëri, Mal të Zi e Serbi

06/04/2019

Gjithçka filloi me një video të postuar në mediat sociale: një regjistrim sekret i vitit 2016, që duket se tregonte një oligark të njohur vendës ... Read More

Top tri gjërat më budallaqe në të cilat të rinjtë i shpenzojnë paratë

14/02/2019

Nuk është ndonjë sekret se mijëvjeçarët (personat mes moshës 22 dhe 36 vjet) janë në borxh. Në borxh të madh. Mesatarisht një amerikan i kësaj ... Read More

Galaxy X shfaqet në videon zyrtare që u publikua online (VIDEO)

01/02/2019

Nuk është sekret se Samsung po punon në një telefon të palosshëm. Prodhuesi korean zbuloi edhe një prototip në nëntor 2018; një mbështjellues i errët ... Read More