Tag: secilën

Dashuria, paratë dhe shëndeti, kjo është shenja më me fat sot

12/01/2020

Këto janë parashikimete e yjeve për ditën e sotme për secilën shenjë të horoskopit Dashi Ka të ngjarë të godisni së paku një pengesë sot, ... Read More

Morena Taraku provokon fansat nga shtrati

16/04/2019

Morena Taraku arrin të joshë vëmendjen e fansave me secilën fotografi që publikon në rrjetet sociale. Modelja shqiptare numëron mbi 886 mijë ndjekës në rrjetin ... Read More

Gjashtë ushtrime për një trup tërheqës

25/02/2019

Filloni me një plank të lartë me këmbë pak më të hapura dhe pesha në secilën dorë… Mbani abdomenin e shtrënguar dhe ngriheni drejt bustit ... Read More