Tag: secilën

Xavi flet pas rrëzimit të Barcelonës nga Liga e Kampionëve

09/12/2021

Xavi: Ky është realiteti, duhet ta fitojmë Europa League, ta fitojmë secilën ndeshje. Xavi Hernandez ka dhënë komentet e tij pas humbjes ndaj Bayern Munich. ... Read More

Akuzohet për fotoshop, shpërthen keq Rozana Radi

03/09/2021

Derisa çdo ditë e më shumë çdo lëkurë dhe trup duket përfekte në secilën femër të estradës, Rozana Radi vjen një mesazh pasi akuzohet për ... Read More

Dafina me komplete “xixa” shkëlqen në pozën e fundit

14/08/2021

Dafina Zeqiri, po vazhdon të luajë me stilin e saj. Në secilën paraqitje që bën ajo, Dafina kujdeset për çdo detaj që ajo të shkëlqejë ... Read More

Në top formë dhe me plot stil, Violete Kukaj pozon nga Turqia

02/05/2021

Violete Kukaj, befason pothuajse me secilën fotografi që ndan në rrjete sociale. Po t’i bëjmë një krahasim nga sot si duket dhe vite më parë ... Read More

Dashuria, paratë dhe shëndeti, kjo është shenja më me fat sot

12/01/2020

Këto janë parashikimete e yjeve për ditën e sotme për secilën shenjë të horoskopit Dashi Ka të ngjarë të godisni së paku një pengesë sot, ... Read More

Morena Taraku provokon fansat nga shtrati

16/04/2019

Morena Taraku arrin të joshë vëmendjen e fansave me secilën fotografi që publikon në rrjetet sociale. Modelja shqiptare numëron mbi 886 mijë ndjekës në rrjetin ... Read More

Gjashtë ushtrime për një trup tërheqës

25/02/2019

Filloni me një plank të lartë me këmbë pak më të hapura dhe pesha në secilën dorë… Mbani abdomenin e shtrënguar dhe ngriheni drejt bustit ... Read More