Tag: Sarës

Sara dhe Atdheu lënë përfundimisht Përputhen për njëri-tjetrin

11/05/2021

Atdheu i kërkoi Sarës që të lënë bashkë të dy emisionin Sara dhe Geliani u ballafaquan për herë të parë me njëri-tjetrin pas situatave të ... Read More

Me Antonelën sipër, Çimi bën pompa në studio

29/03/2021

Takimi mes Sarës dhe Çimit. Sot në Përputhen u transmetua takimi i Cimit dhe Sarës, ku gjatë takimit të tyre në palestër ai mbajti në ... Read More

Upsss, i hap bluzën dhe i ngre këmbët, takimi i Atdheut dhe Sarës

19/02/2021

Takimi i parë i Atdheut dhe Sarës ishte mëse romantik, të cilët ishin shumë pranë njëri tjetrit. Sara tha se e zgjodhi Atdheun pasi ishte ... Read More

Sara dhe Ledri i hapin Instagram vajzës

23/12/2020

Edhe vajza e Sarës dhe Ledrit tashmë është bërë me Instagram. Vajza e Ledrit dhe Sarës është bërë me Instagram. Prindërit e vogëlushes kanë vendosur ... Read More

Publikohen foto të reja të vajzës së Ledrit dhe Sarës, ja kujt i ka ngja ajo

17/12/2020

Dalin foto të reja të vajzës së Ledrit dhe Sarës. Tri ditë më parë, reperi i njohur Ledri Vula dhe partnerja e tij Sara Hoxha ... Read More

Mërr fund misteri, Ledri dhe Sara i befasojnë të gjithë me emrin e vajzës së tyre

15/12/2020

I jepet fund misterit, zbulohet emri i vajzës së Ledrit dhe Sarës. Reperi i njohur shqiptar, Ledri Vula, është bërë baba i një vajze sot ... Read More

Po vjen vajza e Sarës dhe Ledrit po vjen, por si kanë vendosur ta quajnë?

30/11/2020

Vajza e Sarës dhe Ledrit po vjen, por si kanë vendosur ta quajnë? Pritjes së ëmbël po i vjen fundi dhe Ledri e Sara do ... Read More