Tag: Sarën

DJ PM e rrëzon për toke Sarën duke e puthur pa pushim

08/12/2021

Momenti epik në BBV, DJ PM e rrëzon për toke Sarën duke e puthur pa pushim. Dj PM dhe Sarah Berisha janë dy nga banorët ... Read More

Çfarë dashurie e madhe mes Sarës dhe vjehrrës së saj

21/08/2021

Kështu e përqafon vjehrra e saj Saren. Xheraldina Vula, për të gjjthë e njohur si gazetare dhe prezantuese televizive, pak kohë më parë është bërë ... Read More

Ledri për herë të parë rrëfehet pë Sarën, zbulon se sa vite lidhje ka me të

29/07/2021

Ledri zbulon sa vite lidhje ka me Sarën dhe si e kuptoi se ajo ishte e duhura për të. Ledri Vula ishte i ftuar dje ... Read More

Vjehrra e Sarës e pranon se është e vështirë

07/07/2021

Xheraldina i kthehet ndjekëses pasi ia përmendi Sarën. Sara dhe Xheraldina janë një shembull i vërtetë për çdo marrëdhënie vjehrrë-nuse dhe këtë gjë na e ... Read More

Çfarë befasie të këndshme i bëri Ledri, Sarës me rastin e ditëlindjes

20/06/2021

Me puthje në buzë dhe përqafime, befasia e Ledrit për Sarën me rastin e ditëlindjes. Partnerja e reperit festoi dje ditëlindjen. Dhe, natyrisht se krahas ... Read More

Atdheu me dedikim dashurie për Sarën: “E imja”

16/06/2021

“E imja”, Atdheu me dedikim dashurie për Sarën. Para se të përfundonte emisioni “Për’puthen”, dy ish-konkurrentët, Atdhe Xheravina dhe Sara Malaj u larguan për të ... Read More

Ariana Fejzullahu e puth Saren, ky është reagimi i saj

20/03/2021

Ariana Fejzullahu e puth Saren e Ledrit. A e dini që gratë e këngëtarëve Ledri Vula e Ermal Fejzullahu janë bërë shoqe shumë të mira ... Read More

Nuk ndalet “lufta” për djalin nga Kosova, Jasmina thumbon publikisht Sarën

06/03/2021

Jasmina thumbon publikisht Sarën, Sara dhe Jasmina e “Përputhen” vazhdojnë të mos flasin më me njëra-tjetrën.Pak ditë më parë, vajzat debatuan ashpër dhe shkaku ishte ... Read More

I shkriu zemrën, Xheri publikon fotografinë e parë me mbesën e saj Poem Blu

07/02/2021

Ledri bashkë me partneren Sarën dhe vajzën, Poem Blu kanë ardhur nga Gjermania në Kosovë. E mbesës së vogël gjyshërit Agron dhe Xheraldina Vula i ... Read More