Tag: Samu

Arrihet marrëveshja, lojtari i Milanit po transferohet në La Liga

12/10/2021

Anësori i Milanit, Samu Castillejo është duke mbyllur një kalim në Getafe – sipas Calcio Mercato. Të dy klubet kanë arritur një marrëveshje verbale mbi ... Read More

Milan merr vendim për Castillejon

09/09/2021

Samu Castillejo, do të qëndrojë në AC Milan të paktën deri në janar, raporton Calciomercato. CSKA Moska ishte në bisedime për ta nënshkruar atë, por ... Read More

Largim i madh nga Milani

04/09/2021

Nga Milani mund të largohet një super-lojtar. Samu Castillejo mund të largohet nga AC Milan. Calciomercato raporton se klubi është në bisedime me CSKA Moskën ... Read More

Sulmuesi anësor i Milanit transferohet në Rusi

03/09/2021

Sulmuesi i Milanit, Samu Castillejo po i afrohet bashkimit me skuadrën ruse CSKA Moskë në një marrëveshje huazimi. Sipas Maxim Fridman të Eurostavka shkruan në ... Read More

Lamtumirë Milan, edhe një tjetër largim i madh

30/08/2021

Castillejo largohet nga Milan por mbetet akoma në Serie A. Samu Castillejo përfundimisht nuk do të jetë pjesë e Milanit për sezonin e ri. Kjo ... Read More

Milani arrin akordin me agjentin për super lojtarin

27/11/2020

Milani po përgatitet për ndeshjen e kampionatit kundër Fiorentina, pas barazimit 1-1 me Lille. Samu Castillejo ka gjetur përsëri golin dhe kjo do ta ndihmojë ... Read More

Dy gjigantët spanjoll pas Castillejo, si do të vendos Milan?!

12/11/2020

Anësori i Milanit Samu Castillejo nuk po përjeton momentin më të mirë për momentin, pasi ka humbur vendin e tij në 11-shën shartuese. Siç raporton ... Read More