Tag: Salah

Ngecin bisedimet Salah – Liverpool për kontratën e re, kjo është arsyeja

12/01/2022

Paga e ‘çmendur’ që kërkohet nga Salah, ka ngecur bisedimet për kontratë te Liverpooli Mohamed Salah ende nuk e ka nënshkruar kontratën e re te ... Read More

Liverpoolit po i del “problem” me Salah

25/12/2021

E ardhmja e Salah ende është e pasigurtë. ESPN raporton se Liverpool-it mund t’i duhet të bëjë Mohamed Salah lojtarin më të paguar në historinë ... Read More

Lewandowski, Salah, Benzema garë e nxehtë për “Këpucën e Artë”

25/12/2021

“Këpuca e Artë”, Lewandowski… Salah, Benzema! Robert Lewandowski është golashënuesi më i mirë në Evropë tani për tani në sezonin 2021/22. Sulmuesi i Bayern Munich ... Read More

Me rekordin e ri, Salah vendoset mes dy legjendave të Premier Ligës

28/11/2021

Rekordi i Salah e vendos atë në mesin e dy legjendave të Premier Ligës. Liverpool triumfoi me një ‘poker’ ndaj Southamptonit të shtunën. Golat për ... Read More

Punë e kryer, për këtë skuadër do të luajë Salah

24/11/2021

Mohamed Salah, do të mbetet në Liverpool. Sipas TEAMtalk, Liverpool po i afrohet një marrëveshjeje që do të shohë Mohamed Salah të nënshkruajë një kontratë ... Read More

A është Salah afër nivelit të Ronaldos?

07/11/2021

“Salah është afër nivelit të Ronaldos”. Forma e shkëlqyeshme e sulmuesit egjiptian e ka bërë atë të krahasohet me një nga lojtarët më të mëdhenj ... Read More

‘Çmendet’ Salah, kërkon pagë stratosferike te Liverpooli për ta rinovuar kontratën

25/10/2021

Mohamed Salah ka bërë të ditur se ai e dëshiron qëndrimin te Liverpooli, por duhet plotësuar kërkesat e tij. Sipas asaj që raporton Football Insider, ... Read More

E kryer! Salah konfirmon se ku dëshiron të luajë dhe në cilën ligë

22/10/2021

Mohamed Salah do të donte të kalonte pjesën tjetër të karrierës së tij në Liverpool, por thotë se e ardhmja e tij “varet nga klubi”. ... Read More

Real Madridi i ofron Liverpoolit një lojtar dhe para për top yllin e tyre

17/10/2021

Real Madridi synon transferimin e Salah në verë, gati t’i ofrojë edhe Hazardin. Mohamed Salah është duke shkëlqyer edhe këtë sezon me Liverpoolin, teksa edhe ... Read More

PSG – Salah, lajmi i fundit nga Franca

02/10/2021

PSG heq dorë nga mundësia e nënshkrimit me Salah. Mësohet se PSG ka hequr dorë nga mundësia e nënshkrimit me yllin egjiptian të Liverpoolit, Mohamed ... Read More

Salah mund të largohet nga Liverpooli, ja ku mund të përfundojë

30/09/2021

Mohamed Salah, është në shënjestër të Barcelonës. Barcelona po kërkon të vendosë veten në një pozicion ku një lëvizje për Mohamed Salah mund të bëhet ... Read More

Rekord i ri i Salah te Liverpooli, shkruan histori me Reds

25/09/2021

Salah arrin një rekord të ri te Liverpooli, shkruan histori me Reds. Mohamed Salah u bë lojtari më i shpejtë i Liverpoolit që ka arritur ... Read More