Tag: Saint

Man Utd dhe PSG kalojnë në fazën e radhës në Ligën e Kampionëve

24/11/2020

Man Utd dhe PSG kanë kaluar në fazën e radhës në Ligën e Kampionëve. Manchester United dhe Paris Saint Germain kanë shënuar fitore të rëndësishme ... Read More

Përfundon telenovela, Neymar do ta vesh këtë fanellë sezonin e ardhshëm

03/11/2020

Neymar pritet të nënshkruajë kontratë të re me PSG-në. Ylli brazilian i Paris -Saint – Germain pritet të nënshkruajë kontratë të re me gjigantin francez, ... Read More

PSG konfirmon lëndimin e yllit të PSG

30/10/2020

PSG konfirmon lëndimin e Neymar. Paris Saint Germain ka dhënë detaje për lëndimin e Neymar. Ylli brazilian i PSG vazhdon të ketë problem me ijet, ... Read More

Ndeshja PSG – Man Utd, publikohen formacionet zyrtare

20/10/2020

Do të zhvillohet ndeshja mes PSG-së dhe Man Utd. Paris Saint Germain – Manchester United është kryendeshja e natës së sotme në Ligën e Kampionëve. ... Read More

ZYRTARE: Navas kalon tek PSG

02/09/2019

18:04 | 09/02/2019 Është zyrtarizuar transferimi i Keylor Navas tek PSG. Paris Saint Germain ka arritur marrëveshje me portierin e Real Madrid, Keylor Navas, raporton ... Read More

PSG e refuzon edhe ofertën e fundit të Barcelonës për Neymar

29/08/2019

10:38 | 08/29/2019 Duket se saga Neymar nuk do të ketë fund këtë verë. Paris Saint Germian raportohet se ka refuzuar një ofertë tjetër dhe ... Read More

Dani Alves transferohet në Premierligë

18/05/2019

12:39 | 18 Maj 2019 12:39 | 18 Maj 2019 Dani Alves ka refuzuar vazhdimin e kontratës me Paris Saint Germian, me shpresën që do ... Read More

E thotë legjenda: “Neymar nuk do të transferohet te kjo skuadër”

09/05/2019

16:34 | 9 Maj 2019 16:34 | 9 Maj 2019 Neymar nuk do të largohet nga Paris Saint Germian këtë verë për t’iu bashkuar Real ... Read More

De Gea largohet nga Man Utd, transferohet te gjiganti i Evropës

02/05/2019

Paris Saint Germain janë duke menduar mundësinë e transferimit të David de Gea. Portieri spanjoll është ende i pavendosur për të ardhmen e tij, dhe ... Read More

PSG pëson humbjen e katërt në pesë ndeshjet e fundit

30/04/2019

Paris Saint Germian ka hyrë në një krizë të thellë të rezultateve. Kampionët e Ligue 1, janë duke kaluar një formë dëshpëruese në fund të ... Read More

Tuchel: Neymar urren të humbas

29/04/2019

Trajneri i Paris Saint Germain, Thomas Tuchel, ka zbuluar një detaj interesant rreth yllit të skuadrës, Neymar JR. Neymar kishte shpërthyer pas humbjes në finalen ... Read More

Ben Arfa tallet keq me PSG, tifozët e Barcelonës do ta pëlqejnë këtë

28/04/2019

Ylli i Rennes, Hatem Ben Arfa, është përkujdesur që të tallet me skuadrën e Paris Saint Germain, pas triumfit në finalen e Kupës së Francës. ... Read More