Tag: Saimiri

“Merin nuk e mbaj në xhep”/ Saimiri i kthen përgjigje fansave që aluduan për ndarje

06/03/2021

Saimiri i “Love Story” pas aventurës në ekran u nis për në Gjermani, aty ku dhe jeton e punon. Por kaq ka mjaftuar që fansat ... Read More

E eliminoi nga “Love Story”/ Vivien shpërthen ndaj Saimirit

23/12/2020

Të hënën, Saimiri i “Love Story” u përfshi në një debat të ashpër me Vivienin, të cilin e eliminoi në fund të mbrëmjes.Gjithçka nisi nga ... Read More

“Ndizen” gjakrat tek “Love Story”/ Saimiri puthje me një tjetër vajzë, Silvana: Më zhgënjeu

22/12/2020

Nisin xhelozitë dhe mëritë e para tek “Love Story”. Saimiri kishte mbrëmë takimin e dytë me Suelën dhe të dy u përfshinë në disa skena ... Read More