Tag: rrjedhur

Dalin pamjet e para të Golf 8-shit

28/05/2019

Ka rrjedhur dizajni i Golfit të ri, i cili mendohet se është Mk VIII e i cili tashmë është konfirmuar se do të lansohet në ... Read More

Zbulohen specifikat shtesë të Huawei P30 dhe P30 Pro

18/03/2019

Huawei ka konfirmuar se më 26 mars, ata do të zyrtarizojnë Huawei P30 dhe P30 Pro. Tani në sajë të informacionit të rrjedhur nga WinFuture.de, ... Read More

Rrjedh video intime e Nicole Scherzinger dhe Lewis Hamilton

20/02/2019

Një video intime e Nicole Scherzinger dhe ish të dashurit të saj, Lewis Hamilton, ka rrjedhur në internet. Klipi i shkurtër prej dy minuta e ... Read More

Samsung Galaxy S10 Plus shihet në foton zyrtare

15/02/2019

Samsung Galaxy S10 Plus ka rrjedhur në një foto zyrtare që tregon saktësisht se çfarë mund të presim nga telefoni i ri kur të zbulohet ... Read More

Zbulohen opsionet e ngjyrave të telefonit të palosshëm Samsung

29/01/2019

Telefoni i palosshëm i Samsung, Galaxy X, ka rrjedhur përsëri dhe kësaj radhe janë opsionet e ngjyrave që janë zbuluar – dhe ka shumë prej ... Read More