Tag: rrezikoi

“Kisha vetëm 5 minuta jetë, por dikush më gjeti dhe më shpëtoi”

24/03/2021

Rrëfimi i Demi Lovato. Kanë kaluar tre vjet që kur Demi Lovato rrezikoi të vdiste nga një mbidozë, dhe sot ylli i popit ka vendosur ... Read More

Çudira shqiptare/ Lidhi hajdutin me litar, rrezikon tre vite burg

15/11/2020

Enver Avdyli rrezikoi burgim deri në tre vjet për një arsye të pazakontë. Kur po kthehej në shtëpinë e tij, ai takoi dy persona të ... Read More

Plaka me fat që mbeti gjallë, kaloi nëpër binarë në sekondën që po afrohej treni (Video)

29/01/2019

Rrezikoi të goditej nga treni i shpejtë, por plaka nga Tajvani ishte me shumë fat dhe mbeti gjallë. Duke parë trenin në lëvizje, ajo nisi ... Read More

Delfini vazhdonte të dilte në breg edhe pas përpjekjeve të shumta për ta kthyer në breg (Video)

09/01/2019

Paul Gardiner nga Afrika e Jugut, rrezikoi jetën për ta kthyer një delfin në det, por e kishte të kotë. Derisa po vraponte në një ... Read More