Tag: rrënjësisht

Ndryshimi drastik për vetëm 18 muaj, nëna nuk njeh të bijën

19/12/2019

Një 38 vjeçare tregon se i ka ndryshuar rrënjësisht jeta e saj, që pas rënies nga pesha.Elizabeth Watkins peshonte rreth 170 kilogramë dhe ishte pikërisht ... Read More

Tahiri: Reformat e ndërmarra do të ndryshojnë rrënjësisht sistemin gjyqësor dhe prokurorial

07/05/2019

Ministri i Drejtësisë, Abelard Tahiri, ka thënë se me reformat e nisura, do të ndryshohet  rrënjësisht sistemi gjyqësor dhe prokurorial. Tahiri këtë deklaratë e ka ... Read More

Milot Rashica po shijon sezonin më të mirë në karrierë

01/04/2019

Nuk e nisi mirë aventurën te Werder Bremen, por gjërat kanë ndryshuar rrënjësisht për Milot Rashicën në vitin 2019. Ai po shijon sezonin më të ... Read More

Todorov: Mickoski të ndryshojë ose të bëjë gati valixhet

30/12/2018

30 Dhjetor 2018 / 10:59 Ndryshoni rrënjësisht taktikën, luftoni prej brenda dhe përpiquni të ndikoni në kursin e partisë, për shkak se është e qartë ... Read More