Tag: Rovena

Nuk ndalet Ronvea Stefa, publikon video duke bërë ndërhyrje në fytyrë

03/11/2020

Rovena publikoi video nga procesi i ndërhyrjes në fytyrë. Rovena Stefa muaj më parë është komentuar për një ndërhyrje në hundë, për të cilën kishte ... Read More

Rovena Stefa thirrje Ramës: Na lër të punojmë dhe ne, do të vij të këndoj në Surrel në vend të këndesit

14/10/2020

Rovena Stefa i ka kërkuar kryeministrit Edi Rama që të lejojë edhe këngëtarët të punojnë njësoj si të tjerët me masa mbrojtëse ndaj Covid-19. E ... Read More

Rovena Stefa pozon ‘topless’ për Shën Valentin

13/02/2019

Këngëtarja e njohur, Rovena Stefa, vazhdon të jetë mjaft aktive dhe e ndjekur nga fansat në rrjetet sociale. Ajo shpesh ndan me ndjekësit fotografi dhe ... Read More