Tag: Romës Ishte

Barazohet rezultati në derbin Inter – Roma: Ky është goli i bukur

20/04/2019

Është barazuar rezultati në super ndeshjen që po zhvillohet mes skuadrës së Inter dhe asaj të Romës. Ishte minuta e 61’ e takimit kur skuadra ... Read More