Tag: Romeo

Romeo dhe Jonida plane për të bërë fëmijë: Duam një familje të madhe

02/11/2020

Romeo dhe Jonida prej kohësh po jetojnë një histori të bukur dashurie. Qëkur zyrtarizuan lidhjen e tyre, dyshja shfaqet gjithandej bashkë, duke na zbuluar dashurinë ... Read More

Romeo dhe Donaldi vijnë me një emision të ri, ja moderatorja seksi që do jetë krah tyre

02/10/2020

Pasi u mbyll emisioni i tyre “Treshat”, Romeo dhe Donald Veshaj nuk heqin dorë nga ekrani. Bëhet me dije se dy vëllezërit binjak do të ... Read More

‘Karantina ime’, Romeo Veshaj flet për dashurinë me Jonidën dhe marrëdhënien me nënën e saj

01/09/2020

Romeo Veshaj dhe Jonida Maliqi muajt e fundit kanë bërë qw mediat të flasin pafund për ta. Një prej çifteve më simpatike të showbizit e ... Read More

Jonida Maliqi dhe Romeo Veshaj zyrtarizojnë lidhjen, çifti nis bashkëjetesën

11/07/2020

Nga pushimet me Dan tek deklaratat publike të dashurisë, si ndryshoi lidhja e artistëve Jonida Maliqi dhe Romeo Veshaj mund të konsiderohen pa frikë çifti ... Read More

Donald Veshaj shpreh publikisht dashurinë për moderatoren: Vdes për Borën

07/07/2020

Dy aktorët e humorit Donald dhe Romeo Veshaj të ftuar mbrëmjen e djeshme në ‘Piter Pan’ folën edhe rreth historive të tyre të dashurisë, të ... Read More

Në karantinë së bashku/ Romeo me fustan dhe Jonida me cigare në gojë, çifti ‘shpërthen’ rrjetin

14/05/2020

Jonida Maliqi dhe Romeo po e kalojnë së bashku karantinën. Çifti tashmë ka vendosur të dal hapur për publikun, ku dhe nuk i ka kursyer ... Read More

A do të ribashkohen Mozzik dhe Loredana? Reperi i prerë: S’kthehet kurgjo mo

12/05/2020

Mozzik dhe Loredana të njohur ndryshe si ‘Romeo dhe Juliet’ janë një ndër dyshet më të përfolur në showbiz. I ftuar në emisionin ‘NIN’, reperi ... Read More

Jonida Maliqi dhe Romeo pranojë me një kërcim romancën e tyre

06/05/2020

Këngëtarja Jonida Maliqi dhe aktori i humorit Romeo Veshaj janë bashkë, e këtë e ka pranuar publikisht vetë dyshja. Të veshur të dy njësoj, me ... Read More

Në karantinë së bashku/ Ja detaji që nxori zbuluar Jonida Maliqin dhe Romeo Veshaj

11/04/2020

Jonida Maliqi dhe Romeo Veshaj ishin një ndër çiftet më të komentuar vetëm pak kohë më parë. Dyshja konfirmoi ndarjen e tyre përmes deklaratave të ... Read More

“Jeta e tillë është” Romeo Veshaj flet për ndarjen nga Jonida Maliqi

18/02/2020

Aktori i njohur i humorit Romeo Veshaj ishte në qendër të vëmendjes së mediave për një kohë të gjatë për romancën e tij me këngëtaren ... Read More

Romeo pranoi publikisht ndarjen, reagon Jonida Maliqi

03/02/2020

Aktori i njohur i humorit, Romeo Veshaj i ftuar në “Thumb on”, mbrëmjen e djeshme pranoi ndarjen nga Jonida Maliqi duke deklaruar se tashmë është ... Read More

Video/ “T´i theva dhëmbët”, Romeo Veshaj sherr në lokal me gazetarin

30/01/2020

Aktori i njohur i humorit por edhe moderator i emisionit “3shat”, Romeo Veshaj shfaqet në një video të publikuar nga `Ora Neës´duke kërcënuar gazetarin, ku ... Read More