Tag: Romanca

Bearti zbulon një sekret nga jeta e tij, ka të bëjë me Tean

07/04/2021

Romanca mes Teas dhe Beartit. Dyshja nuk ka shumë ditë që i dhanë fund lidhjes së tyre romantike. Dhe, Bearti së fundi është pyetur nga ... Read More

Bearti deklaroi ndarjen dhe e thumboi, reagon Tea: Burrat e vërtetë nuk…

26/03/2021

Romanca e dy ish-konkurrentëve të “Përputhen” Tea dhe Bearti duket se ka marrë fund. Lajmi është konfirmuar mbrëmjen e djeshme dhe nga vetë Bearti,i cili ... Read More

Ajo e la të fejuarin sapo e pa atë: Zbulohet arsyeja pse nuk mbijetoi romanca mes Demi Mooret dhe Bruce Willisit

14/01/2019

Romanca e tyre filloi në vitin 1998, por jo dhe miqësia. Dashurinë e zyrtarizuan në qilim të kuq katër muaj pas takimit të parë gjersa ... Read More