Tag: Rodriguez

Georgina Rodriguez shkëlqen në Festivalin e Venecias dhe zgjedh stiisten shqiptare

04/09/2020

E pranishme në Festivalin e Filmit në Venecia, Georgina Rodriguez ka preferuar t’i qëndrojë besnike stilistes së saj të preferuar, që është shqiptarja Lia Stublla.Për ... Read More

Jennifer Lopez bëhet bashkë me ish të dashurin Diddy për të mbledhur fonde kundër Covid-19

13/04/2020

Ylli i muzikes e cila aktualisht është e fejuar me ish-lojtarin e bejsbollit, Alex Rodriguez, mori pjesë në një transmetim të veçantë në Instagram, i ... Read More

Shkëlqeu mbrëmë në “Sanremo”, ja stilistja e njohur shqiptare që veshi Georginën

07/02/2020

Mbrëmjen e kaluar, partnerja e futbollistit të njohur Christiano Ronaldo, Georgina Rodriguez shkëlqeu në festivalin “Sanremo”, ku prezantoi krah italianit Amadeus dhe moderatores shqiptare Alketa ... Read More

Katastrofë për Napolin, s’e transferon as Jamesin e as Fekirin

21/07/2019

23:03 | 07/21/2019 Napoli mund të jetë jashtë garës për James Rodriguez dhe Nabil Fekir nëse lajmet e fundit duhet të besohen. James ka qenë ... Read More

Real Madrid: Ja sa kushton James Rodriguez

18/07/2019

16:08 | 07/18/2019 James Rodriguez nuk ka të ardhme te Real Madrid. Ylli kolumbian pas dy sezonesh të kaluara te Bayern Munich, është rikthyer te ... Read More

Befasi nga merkatoja, ‘Marca’: James dëshiron Atleticon

14/07/2019

08:14 | 07/14/2019 Një lëvizje e papritur ka ndodhur në merkato, me James Rodriguez që duket se ka ndryshuar destinacionin e preferuar. James Rodriguez lidhej ... Read More

Gjiganti italian transferon James Rodriguez

18/06/2019

18:16 | 06/18/2019 ESPN Kolumbia raporton se James Rodriguez do të jetë lojtar i Napolit. Edicioni kolumbian i ESPN, gjatë të martës ka bërë të ... Read More

Superylli i Bayern nuk e dëshiron qëndrimin në Bundesligë

07/05/2019

12:28 | 7 Maj 2019 12:28 | 7 Maj 2019 James Rodriguez do të largohet nga Bayern Munich këtë verë kur kontrata dy-vjeçare e huazimit ... Read More

James Rodriguez transferohet në Premierligë

03/05/2019

James Rodriguez thuhet se do të kthehet te Real Madrid, kur huazimi dy vjeçar të përfundojë te Bayern Munich në fund të këtij sezoni. ‘Marca’ ... Read More

James Rodriguez merr vendimin për të ardhmen e tij

26/04/2019

James Rodriguez është i vendosur të largohet nga Bayern Munich. Anësori kolumbian po kalon ditët e fundit si lojtar i skuadrës gjermane, Bayern Munich. Sipas ... Read More

Poston foton provokuese, Georgina tregon çfarë bën kur i afrohet Ronaldo

23/04/2019

Georgina Rodriguez ka habitur të gjithë me fotografinë që postoi në Instagram. Georgina Rodriguez ka ndarë me ndjekësit një fotografi provokuese, ku vë në plan ... Read More

Gazetari spanjoll vjen në Prishtinë, por mbetet i shokuar nga këto dy gjëra

22/04/2019

Pedro Rodriguez Galvez ka arritur në Kosovë për ta bërë një dokumentar rreth suksesit të Përfaqësues tonë në futboll. Gazetari nga Spanja, Pedro Rodriguez Galvez ... Read More