Tag: rishfaqur

“Nuk ka lumturi më të madhe…” Këngëtarja Rezarta Shkurta dedikim për 98 vjetorin e Nexhmije Hoxhës

01/04/2019

Këngëtarja e njohur Rezarta Shkurta është rishfaqur sërish këtë të hënë me një postim në rrjetin social, ku shihet përkrah gruas së ish diktatorit Enver ... Read More

Publikohet sërish videoja në të cilën Drake puth dhe përkëdhel një 17-vjeçare në skenë

06/01/2019

Drake është vënë në qendër të një skandali, pasi në internet janë rishfaqur xhirimet nga një koncert i vitit 2010, në të cilin ai shfaqet ... Read More